Biz Cimcirik & Ben

annebilir, Anneler Her Zaman Bilir

Kaç zamandır yazıyorum her yere ama işte bir kez daha bilgilendirmek istedim. 
www.annebilir.com’a baktınız mı?
Bence hemen bakın, soru sorun, cevap verin. Kısa süre sonra en çok cevap yazan kullanıcılara sürprizlerimiz olacak…
Aşağıda da sitenin kısa bir tanıtım yazısını bulabilirsiniz…
Desteklerinizi bekliyorum…
Teknolojinin hayatımızdaki yeri her geçen gün artıyor, bununla aynı orantıda beraber haber alma, bilgi toplama kaynaklarımız da zenginleşiyor. Biz anneler, bilgi toplamada sınır tanımıyoruz. Söz konusu çocuklar olunca, akan sular duruyor. Çocuklarımızın doktorlarıyla sürekli iletişim halinde olsak da başka annelerin deneyimleri ve bilgileri de bizler için çok önemli. İşte bundan yola çıkarak açılan www.annebilir.com annelere istediklerini vermeyi amaçlıyor.

Annebilir.com nasıl işliyor?
 Üye olduktan sonra aklınıza takılan, merak ettiğiniz soruyu yazıyorsunuz. Soruyu yazarken istediğiniz konu başlığını seçiyor, eğer o başlık yoksa da konuyu oluşturuyorsunuz.
Diğer anneler cevaplıyor. Tüm cevapları sorunun altında tek tek görebiliyorsunuz.
Cevaplara verilen puanlarla en çok beğenilen cevap en üst sıraya çıkıyor.
Dilediğiniz konu başlığınız takibe alabiliyorsunuz.
Diğer annelerle arkadaş olup, özel mesajatabiliyorsunuz. 
Soru-cevapları Facebook ve Twitter’da paylaşabiliyorsunuz. 
 Aklınıza takılan her şey hakkında diğer annelerle yazışıp bilgi alabiliyor, birçok konu “yalnız olmadığınızı” görüyorsunuz.
Kısa süre sonra en çok cevap verenlere de farklı sürprizler hazırlayacak olan ve  kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken annebilir.com, 2013’ün son 2 gününde yayın hayatına başladı ve şu an hızla üye sayısını artırıyor.  Siteyi incelemek, soru yazmak ve cevap vermek için sizleri www.annebilir.com adresine bekliyoruz.
Ama bizden bir tavsiye, sitede önerilen ilaçları doktorunuza danışmadan kullanmayın.
Twitter’dan ise @annebilir hesabını takibe alabilirsiniz.
1 Yorum
  1. emreyle hayat 10 sene ago
    Reply

    Merhaba, face arkadaşız ( çalışan anne ben) blogunuzu da eklemek istedim ama takipçi kısmını göremedim.Anne bilir’e bakacağım hemen 🙂

    bu arada benim yeni bir blogum var http://ilknurolmez.blogspot.com/ beklerim, takipçim olursan sevinirim, facebook sayfamı da beğenirsen, arkadaşlarına tavsiye edersen çok mutlu olurum https://m.facebook.com/profile.php?id=271999649591896 sevgilerle 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı