Hadi bakalım? Yeni oyunlarla tanışmaya hazır mısınız?

Canım kutu oyunları… Siz olmasanız biz evde nasıl zaman geçiririz? 😊 Zaman geçirme şakası bir yana, biliyorsunuz bizim oyunlara olan düşkünlüğümüzü. Evde yok yok neredeyse. Ancak sürekli yeni oyunlar çıkıyor. Yetişemiyorum. Bu aralar en çok Aybino oyunlarını seviyoruz. Hatta kaba tabirle “taktık” diyelim. Özellikle de Binbir Surat’a (Eğlenceli Drama Oyunu). Tam bir aile oyunu. Sessiz sinemaya benzeyen ama çok daha fazla zorlayan. Meslekler, hayvanlar, eylemler… Çeşitli kartlar var. Attığınız zarda hangi renge düşüyorsanız, o renk kart çekip yapıyorsunuz. Mesela şöyle şeyler yazıyor: “Geçit törenindeki asker ol, sırnaşan kedi ol” gibi. Biri yapmaya çalışıyor, diğerleri bilmeye. Bilen olursa yapan da onunla beraber puan alıyor. Şekilden şekle giriyoruz. Çok da gülüyoruz. Üç yaş ve üzeri için uygun. Oynarken baktınız ki zor bir şey geldi, değiştirirsiniz kartı.

Fiyat yazmıyorum…. Çünkü Ayben, yani Aybino’nun kurucusu Ayben Ertem bize özel yüzzde 15 indirim yaptı. www.aybino.com.tr adresinden alışveriş yaparken “sebnem15” kodunu kullanırsanız, her şeyi indirimli alacaksınız. Kutu oyunun zaman yok ancak özellikle tatil yaklaşırken paylaşmak istedim ki, alın gittiğiniz yere de yanınızda götürün. Her ay farklı oyunlarını tanıtmaya devam edeceğim zaten.

Aslında size bir de Ayben ile tanıştırmak istiyorum. Sözü kendisine bırakıyorum:

Ben gerek yukarıda adı geçen oyunları gerek diğerlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. İndirimimiz de devam edecek. Ancak dediğim gibi bu aralar en çok Binbir Surat oynadığımız için onu yazarak başlamak istedim. Biliyorsunuz, yok yere oyun önermem. Bence alın, pişman olmayacaksınız. Görüşlerinizi de benimle paylaşırsanız çooook sevinirim.

 

 

 

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.