Biz Cimcirik & Ben

Bebekle seyahat için

Bunu yazarken kendimi gerçekten annem gibi hissettim: “Bizim zamanımızda vardı da biz mi kullanmadık?”

Geçen hafta, 28 Nisan, Caddebostan’da piknik için buluştuk. Çok keyifliydi. Buluşmada Facebook’ta sıkça yazıştığımız ancak tanışamadığım Sema da vardı. Oturduk sohbet ettik. Ne iş yaptığını öğrenince “ben bunu yazmalıyım” dedim. Çünkü… Anneler ve tabii ki de babalar için süper bir sistem hazırlamışlar arkadaşıyla beraber. Dinleyince yazmak için hem izin hem de bilgi istedim.

Uçakla ve bebekle, çocukla seyahat edenler çok iyi bilirler ki, puset, ana kucağı ah bir de oto koltuğu taşımak çok zor. İşte onlar da bunun için Tiny Miny adını verdikleri şirketlerini kurmuşlar. İşte bu yukarıda saydığım ürünlerin kiralanması için. Bebeğiniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri çok kolay bir şekilde kiralama olanağı sunuyorlar.

Ürünler internet sitesi üzerinden kiralanıyor, TAV Prime Class hizmetiyle körük çıkışlarında teslim ediliyor ve geri alınıyor. Ardından da bu ürünler hijyen için buharla ve organik malzemelerle temizleyerek yeni siparişe hazır hale getiriliyor… Şimdilik İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa,  İzmir Adnan Menderes ve Muğla Milas-Bodrum Havalimanlarında varlar. Ancak sanırım bu noktalar artacak.

İşte böyle. Bunu duyunca sizlerle paylaşmadan edemedim. Ben de daha fazla detay bilmiyorum. Detaylı bilgi için web sitelerine bakabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibi 🙂

Bir de sürpriz, bize özel indirim var yine. Rezervasyon sırasında MANYAKANNE indirim kodunu giriyorsunuz,   31.08.16’ya kadar geçerli yüzde 15 indirimi alıyorsunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı

post-image
Biz

Novakid sürprizleri

İlk fotoğraf Nisan 2019, diğeri ise güncel.  Size uzun zamandır bahsettiğim Novakid’in Haziran ayına özel hepimize büyük sürprizi var. Biliyorsunuz, Novakid 4-12 yaş grubu...
devamı
post-image
Biz

Neden kırıldım?

Çok cansınız. Sesim çıkmayınca merak ediyorsunuz, soruyorsunuz. Ben de anlatmaya çalışıyorum her şeyi. Bazen de detay veremiyorum işte. Ya da öyle oluyor ki, “neyi...
devamı