Biz Cimcirik & Ben Oyuncak & Aktivite Pakolino

Bizim evin eğlencesi Pakolino!

IMG_4079

Ailece oyun oynamayı seviyoruz. Evcilikten piştiye, legodan tavlaya kadar her gün saatler oyunla geçiyor. En sevdiğimiz de üçümüz bir arada yaptıklarımız.

Aslında etkinlik yapmayı da çok seviyoruz, ancak el becerim yok. Ve açıkçası, hayal gücüm de bu konuda sınırlı sanırım. 🙂 Tabii ki maksat birlikte kaliteli vakit geçirmek ama insan güzel bir ey olsun istiyor.

O yüzden imdadımıza Pakolino yetişiyor. Aktivite kutusu her ay eve geliyor, biz de açıyoruz, yapıyoruz ve bayıla bayıla yapıyoruz, sonra da oynuyoruz. Bu ayki konu “Spor Yapıyoruz.” Arkın’ı beklemedik yaparken, öyle eğlendik ki, bozuldu bize. Neyse ki akşam bol bol oynadılar da telafi ettik durumu.

IMG_4032

Pakolino’yu duymuşsunuzdur. 3-7 yaş arası çocuklar için aktivite kutuları hazırlıyor. Siz üye oluyorsunuz (3 ya da 12 aylık), kutunuz her ay yeni bir temayla size geliyor. İster paketleri farklı günlerde açın isterseniz de bizim gibi hepsini tek seferde yapın. Siz iptal etmek istemediğiniz sürece üyeliğiniz yenileniyor. Oldu ki vazgeçtiniz, o zaman tek bir e-posta ile üyelikten çıkabiliyorsunuz.

Eğer uzun süreli abone olmak değil de tek kutu almak istiyorsanız, yine üye oluyorsunuz. Ancak ertesi ay üyeliğinizi iptal etmelisiniz.  Türkiye’nin her yerine gönderim yapılıyor. Ayrıca kargo, ücretsiz. Biz bu ay Pakolino ile size bir sürpriz hazırladık. Bu linke tıklayarak 29 Şubat’a kadar aktivite kutusu alırsanız, ilk kutu 59 yerine 19 TL! Ayrıca yine ayrı tarihe kadar 3 aylık abonelik 147 yerine 107 TL… 12 aylık abonelikte de indirim var.

 

IMG_4063

“Kutu geldiğinde bensiz açma” diye tembihliyim. Bu ayki kutudan çıkanlar favorileri oldu. Basketbol, golf ve futbol. Özellikle futbolun pipetle ve üflenerek oynanması çok hoşuna gitti. Basket potası da salondaki yerini aldı. Arkın tabii ki golfe bayıldı. Ben seçim yapamıyorum. 🙂 Salon salon değil, oyun odası zaten.

IMG_4039

Bir de çok tatlı bir o ayki temaya göre kitapçık çıkıyor kutunun içinden. Resimdeki farkları buluyorsunuz, “keşfet bakalım” bölümündeki bilgileri okuyorsunuz, evdeki malzemelerle yeni etkinlikler yapıyorsunuz. Tenis topu deneyi ve arka kapaktaki şekille megafon yapmak, bugüne kaldı. Hepsini aynı gün yapmayalım dedik..

IMG_4090

Hani bana hep soruyorsunuz “nasıl oynatacağım, nasıl aktiviteler yapabiliriz beraber” diye. Eğer çocuğunuz 3 yaşından büyükse kesinlikle tavsiye ederim. Birlikte kaliteli vakit geçirmek için şahane bir sistem. Linki tekrar yazayım. http://landing.pakolino.com/manyakanne

Hazır Şubat tatili de geliyorken, tıklayın, indirimden yararlanın. Bizim cimcirik çok seviyor. Hem de okulda onca aktivite yapmalarına rağmen… Bütün çocukların seveceğine eminim…

Şubat kutusunun konusu ise Gölge ve Işık.  Onunla ilgili detaylı bilgiyi de burada bulabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı