Biz Cimcirik & Ben

Canım bana priz alır mısın?

IMG_5787

Başlıktaki cümleyi de kurdum ya, tamamdır artık. Oldum ben. Her şeyin renklisi güzel. Prizlerin bile. 🙂

Bazen yazdıklarıma ben de şaşıyorum. İşte bu da onlardan biri. Çünkü anne çocuk konusundan uzak gibi dursa da aslında reklam filmleriyle tam da ona işaret ediyor. Ve bence kadınlara yeni bir alışveriş kapısı daha açıyor. En azından bana açtı. Şimdi priz peşine düşeceğim.

Geçen hafta, çok değişik bir lansmana davetliydim. Hani kırk yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bir şey bir elektrik anahtarı- priz üreticisinin lansmanına gitmek… Evet, konu Günsan Elektrik idi. Schneider tarafından alınmasının yanı sıra, yeni ürün tanıtımı vardı. Şimdi ekonomik verileri buraya yazmayacağım. Hani evet gazetecilik yıllarımdan alışkınım böyle toplantılara, lansmanlara fakat ben işin başka kısmına fena takıldım. Ondan bahsetmek istiyorum. Aslına bakarsanız ürünleri görene kadar neden orada olduğumu düşünüyordum. Ta ki… Beni can evimden vuran renkli anahtarlar, prizler ortaya çıkana kadar. Ardından da aşağıda fotoğraflarını sıraladıklarım çıktı ki ortaya, Arkın’dan elektrik anahtarı ister oldum!

Bizim ev kentsel dönüşüm nedeniyle yıkıldı, yeniden yapıldı. Prizleri, elektrik anahtarlarını ben seçmedim. Yapan firma seçip koymuştu. Zaten eve sığmak için tüm eşyaları değiştirip epey masraf yaptığımızdan, sıra onlara gelmemişti. Hep aklımda renkliler vardı fakat işte bu aşağıdakiler galip gelecek sanırım. Fiyatlarını bilmiyorum, öğrendiğim zaman yazıya ekleyeceğim.

Çok beğendim…

Çünkü… Benim gibi “anahtarı nereye koydum” sorunu yaşayanlar için harika bir çözümü var.

IMG_5818

Çünkü… Not yapıştırmak için klipslisi var. Irmak’ın fotoğrafını koyup çektim bu kareyi. Bizim mutfak anahtarını bununla değiştirsem güzel olur diye düşünüyorum, kendime sürekli bir şeyler hatırlatma amaçlı.

IMG_5819

Ve en sevdiğim… Kısa olan akıllı telefon kabloları için telefon tutuculu priz. Yani bir priz hakkında yazı yazdığıma hâlâ şaşıyorum, çaktırmayın.

IMG_5812

Markanın reklam kampanyası, sloganı “Babalar Gibi.” Bunu açıklamak için aşağıdaki video linklerini eklemek istedim. Ufuk Özkan ve Barış Kılıç ile birlikte çok beğendiğimiz iki reklam hazırlamışlar. Özellikle Özkan’ınkini izlerken birkaç yıl önceki Arkın’ı gördüm. Bir elinde bebek arabası, diğer elinde çantalar… Linkleri aşağıda koydum. Bence siz de beğenirsiniz.

Ufuk Özkan’ın reklamı 

Barış Kılıç’ın reklamı

Evet fotoğraf çektirmesek olmazdı…

Elektrik anahtarları hakkında yazmadın da demez artık kimse. :))))

Son bir ekleme yapmak istiyorum. Bacaklarım neden öyle çıkmış bilmiyorum ama bir gün ben de öğreneceğim poz vermeyi. Hâlâ umudum var… 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı