Biz Oyuncak & Aktivite

Cimciriğe bir org mu alsam?

Bu aralar bir koşturmadır gidiyor. Gün bana yetmiyor, ben kimseye yetmiyorum… Kimseyi memnun edemiyormuş gibi hissediyorum kendimi. Aklımda ve çantamda yapılması gerekenler listesi ile geziyorum. Ne kadarını yapıyorum, orası meçhul.

Evi bile toplayamıyorum… Geçen gün Irmak’ın oyuncaklarını düzenliyordum. Ne zamandır org istiyor. Ben de istiyorum aslına ona bir org almak. Müziğe yeteneği var ve orgla çok zaman geçireceğini düşünüyorum. Nereden alsam diye bakırnırken aklıma Imaginarium geldi. Efektli Elektronik Klavye’ye bayılır bence. Tabii şimdi almayacağım, yılbaşı hediyesi olsun cimciriğin. (Kendimi tutabilir miyim o zamana kadar onu da bilmiyorum ki!)

Zaten en kısa sürede bir Imaginarium mağazasına gitmem lazım. Çünkü marka ve UNICEF, ‘Mutlu Çocuklar, Mutlu Yarınlar’ Projesi’ni başlattı. Hem Türkiye’de okul öncesi eğitimi desteklemeyi, hem de bu konuda bir toplumsal bilinç oluşturulmasına katkıda bulunmayı amaçlayan Imaginarium, 1946 yılından bugüne, dünyanın farklı coğrafyalarında yaşanan her türlü dramda en savunmasız grupları oluşturan çocuklar için çalışan UNICEF ile işbirliği yaptı.

Proje için özel olarak üretilen, farklı ve canlı renklerdeki  ‘mutlu çocuklar, mutlu yarınlar’ bileklikleri Imaginarium mağazalarında satışa sunuldu. Ayrıca markanın dünyanın diğer ülkelerinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinin de ikonu olan kırmızı Kico Nico’nun satışından elde edilen gelirin tamamı proje kapsamında oluşturulacak fona aktarılacak.

Gidi bir bileklik alsam bir de klaveye baksam… Tabii bunun için iki saat zamanım olsa. O sırada bir kahve de içebilsem. Bugün bilgisayar başından kalkabilirsem, planım bu.

Göreceğiz…

2 Yorum
 1. şehnaz 9 sene ago
  Reply

  merhaba manyak anne 🙂 bende kızıma org almayı düşünüyodumda aldığınız zaman fiyatı hakkıdna bilgi verirmisiniz teşekkürler…

  • ManyakAnne 9 sene ago
   Reply

   Merhaba. Yazarım tabii…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı