Biz

Çocuklar için İngilizce

Eğitime bakış açımı, verdiğim önemi hepinizi biliyorsunuz. Çok eskiden beri takip edenler, blogumu okuyanlar beraber büyüttük çocukları. Birbirimizin deneyimlerinden faydalandık. Şu bir gerçek ki en çok eğitim ile ilgili deneyimlerimizi paylaşmayı seviyorum.

Yazının sonunda sizin için harika bir indirim haberim var.

Bana çok sorulanları yazarken bahsetmiştim aslında ancak sorular artıyor, detaylı yazmanın zamanı geldi.

Sorunuz: “Çocuğuma İngilizceyi nasıl öğretebilirim?”

Konumuz: Çocuklar için İngilizce, Novakid

Bundan beş yıl önce hayatımıza girdi, iyi ki de girdi. Irmak küçükken de İngilizce için neler yaptığımızı daha önce buraya yazmıştım. Oyunları, izlettiğim videoları anlatmıştım. İngilizce çocuk şarkıları dinletiyordum Youtube’dan, İngilizce çocuk kitapları okuyordum. Ancak en çok okul ve Novakid ile öğrendi desem, en doğruyu söylemiş olurum. Çocuklar için İngilizce eğitim setlerinin yanında, online İngilizce dersleri tercih ettik.

Evet İngilizce kursları da var ancak okulda da güzel öğrendiği için ona gerek yoktu, hatta okulda öğrenmese de online İngilizce okulu ile devam ederdim. Neden? Çünkü dersleri istediğiniz gün istediğiniz saate alabiliyorsunuz, çünkü öğretmenleri de siz seçiyorsunuz. Keşke daha önce tanışsaydık; biz başladığımızda Irmak 8 yaşındaydı. Novakid 4 yaştan itibaren başlıyor. O zaman karşılaşsaydık, şahane olurdu.

Şöyle düşünün bir de, evde İngilizce öğretmek istiyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. İşte size güzel çözüm. Ücretsiz deneme dersinden sonra seviye belirleniyor ve kendi istediğiniz günlerde çocuğunuz İngilizce öğreniyor. Yabancı bir öğretmenle 25 dakika kaliteli zaman geçiriyor. (İster bilgisayarda ister telefon ya da tabletle uygulamada.) Sonra kendisine özel sayfaya giriyor, oyun oynuyor, daha çok İngilizce zaman geçiriyor.

Bir de tavsiyem size, İngilizce öğrenmeye başladıktan sonra çizgi filmleri İngilizce izletmeniz. Okuma yazma öğrendikten sonra bir tüm filmleri İngilizce izledik ailece, alt yazı ile. Şimdi altyazıyı açmıyoruz çoğu zaman. Hatta kağıt oyunlarını da İngilizce oynayabilirsiniz, evciliği de… Her zaman değil ama dönem dönem yapmak işe yarıyor.

Eğer çocuğunuz daha önce İngilizce görmediyse endişelenmeyin, çok rahat öğreniyorlar. İngilizce renkler, sayılarla başlıyor zaten dersler. Hani “Bilmiyor, anlamaz, sıkılır” diye düşünmeyin. Alanında uzman yabancı öğretmenler öyle güzel yönlendiriyorlar ki, ders değil oyun gibi geçiyor zaman. Eğlenerek öğreniyor çocuklar ve diğer dersi iple çekiyorlar.

Bu kadar anlatıyorum, paylaşıyorum. Tabii ki indirim kodumuz var: SEBO

Yeni üyeliklerde geçerli bu kod size yüzde 25 indirim sağlayacak. Ayrıca eğer taksitli satın alırsanız, her ay ödeme yaparken 1 ders eklenecek. Diyelim ki 6 aylık üye aldınız, her ay 1 ders ekleneceği için 6 hediye dersiniz olacak. 12 ayda da 12 ders… Mayıs sonuna kadar geçerli bu avantajı mutlaka değerlendirin.

Yaz tatili başlamak üzere, 4-12 yaş arasında çocuğunuz varsa, bu sürede teknoloji ile kaliteli zaman geçirsin ve bir de İngilizce öğrensin, bildiklerini pekiştirsin istiyorsanız mutlaka bir deneme dersi alın, ardından da indirim kodundan yararlanın. Deneme dersi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

Novakid ile işbirliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#işbirliği #novakidturkiye #çocuklariçiningilizce
1 Yorum
  1. Funda 4 ay ago
    Reply

    Çok güzel paylaşımlarınız için teşekkürler.. iyi çalışmalar.. yeni yazılarınızı beklemekteyiz…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı