Cimcirik & Ben

Çocuklu Dünya sitesinde özel indirim

Irmak bildiğiniz gibi 9 yaşını bitirmek üzere. Şubat’ta dolu dolu dokuz olacak. Düşündükçe inanamıyorum. Bir de Facebook Anılar bölümünde her gün eski günleri karşımıza çıkartıyor ya o anları tekrar tekrar yaşıyorum ve zamanın nasıl geçtiğine inanamıyorum.

Evet ben de şanslı bir anneydim kaynak bulabiliyordum fakat zorlandığım da oluyordu. Nasıl ve neyle oynatmam gerektiği konusunda yabancı kaynaklardan destek alıyordum, birçok kitap okuyordum, her güne yeni ve faydalı bir etkinlik – oyun bulmaya çalışıyordum. Çoğu kez de yüreğimin sesini dinleterek oynatıyordum, annemin bize yaptıklarını tekrarlıyordum.

Gelişimini ise hem bir defterde hem de telefonun notlar bölümüne not alıyordum. Hatta Manyak Anne kitabımda yazdım neleri not aldığımı.
Yani her şey başka bir yerdeydi. Uygulamalar vardı evet yetersiz kalıyordu. Kısa süre önce sosyal medyadan da paylaşmıştım belki hatırlarsınız, www.cocukludunya.com, Çocuklu Dünya sitesi ile tanıştım.

Prof. Dr. Norma Razon tarafından kurulan, 0-6 yaş çocukların gelişimi için hazırlanan bir sürü aktiviteyle ve alanında uzmanların yazdığı makalelerle dolu bir site. Kayıt oluyorsunuz, çocuğunuza özel gelişim programı hazırlanıyor. Size düşen de her gün uygulamak. Öneriler derken o kadar detaylı hazırlamışlar ki zihinsel, bedensel, duygusal, sosyal gelişim için çocuğun yaşına uygun olarak ayrı ayrı sunmuşlar.

Her bir alanda farklı hazırlanan gelişim sorularını cevaplayarak aylık gelişim raporunu da takip edebiliyorsunuz. Ona göre de bir yol izliyorsunuz. Üye olduğunuzda birçok bilgiye ulaşıyorsunuz, küçük bir bütçeyle aylık veya yıllık üye olursanız da her alana rahatça erişebiliyorsunuz. Ayrıca ücret ödeyen üyelerin birçok markanın sunduğu özel avantajları kullanma olanağı da var. 0-6 yaşa odaklanmalarının nedenini de “Beyin gelişiminin yüzde 75’i bu dönemde tamamlanır” diye açıklıyorlar. Bizden geçti ama sizin hâlâ şansınız var.

Ve gelelim güzel habere. Bu kodla “cocuk105” CocukluDunya.com‘a üye olursanız Premium yıllık pakette yüzde 20 indirimden yararlanabileceksiniz. Bana soracak olursanız, bizim zamanımızda olsa kesin üye olurdum. Düzenli gelen bilgilendirmeler, öneriler, raporlar… Her şey tek bir sitede ve uzmanların kontrolünde.

Kısaca bir özetleyecek olursam…

CocukluDunya.com’da neler var?
• Gelişim seviyesi belirleme sistemi
Anne ve babalar bedensel, zihinsel, sosyal ve duygusal alanlarda hazırlanan soruları yanıtlayarak çocuklarının gelişim seviyesi hakkında tüm yönleri ile bilgi sahibi oluyor.
• Her çocuğa özel gelişim programı
Her çocuğun gelişim seyri ve gelişiminin hızı farklıdır. Her çocuğa özel hazırlanan program sayesinde ebeveynler çocukları ile eğlenecekleri aktiviteler yaparken yeteneklerini tüm yönleriyle geliştirme fırsatı buluyorlar.
• Güvenilir uzman bilgisi
Eğitim Danışmanı ve Pedagog Prof. Dr. Norma Razon ve uzman ekibi tarafından hazırlanan akıllı sistem sayesinde anne babalar çocuklarının gelişimini güvenle destekleyebiliyor.

Hadi siz siteye bakın ben de buradan bize verdikleri indirim kodu için teşekkür edeyim…

2 Yorum
  1. Green 4 sene ago
    Reply

    Kod için teşekkürler ❤️

  2. Yerli otomobil 2 sene ago
    Reply

    Güzel bir yazı olmuş. Siteye üyelik yaptık saolunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı

post-image
Biz

Novakid sürprizleri

İlk fotoğraf Nisan 2019, diğeri ise güncel.  Size uzun zamandır bahsettiğim Novakid’in Haziran ayına özel hepimize büyük sürprizi var. Biliyorsunuz, Novakid 4-12 yaş grubu...
devamı
post-image
Biz

Neden kırıldım?

Çok cansınız. Sesim çıkmayınca merak ediyorsunuz, soruyorsunuz. Ben de anlatmaya çalışıyorum her şeyi. Bazen de detay veremiyorum işte. Ya da öyle oluyor ki, “neyi...
devamı