Biz

Çözemiyorsak Kunduz’a soracağız

Kunduz ile tanışma zamanı…

Bizi artık çok yakından tanıyorsunuz. Eğitimle ilgili düşüncelerimizi, yaptıklarımızı biliyorsunuz. Gerek faydalı uygulamalar, gerek yardımcı kitaplar, kutu oyunları…

Irmak bu sene 6’ncı sınıfta. Geçen sene online eğitim olduğu için bu sene kuzenimizin oğlu ile haftada bir Matematik ve Fen çalışıyor, pekiştiriyor. Temeli ne kadar iyi olursa ilerisi de o kadar rahat olacağı için fırsat buldukça beraber de çalışıyoruz. Bunu sadece masa başında yapmaya gerek yok biliyorsunuz. Hızlanmak için basit işlemler bile etkili olabiliyor. Özellikle 7 ve 8 yaklaşırken bunun çok gerekli olduğunu düşünüyoruz. Çünkü hedefimiz iyi bir okula girmesi. Geleceği için bu önemli. Tabii her ailenin görüşü başka, kimseye “şunu yap, bunu yap” diyemem. Ben, bizi, bakış açımızı anlatıyorum bu bloğu açtığımdan beri. Sporundan da geri kalmıyor, sosyalleşmekten de, dersten de. Hepsinin dengesi bir şekilde oturuyor zaten. Sıkmadan, bunaltmadan ilerlemek çok önemli.

Bir de biliyorsunuz. Faydalı bulduğum her şeyi sizinle paylaşıyorum ve mutlaka sizler için özel indirim de almaya çalışıyorum. İşte bu uygulamalardan biri ile daha karşınızdayım. Önce biz denedik, sevdik ve şimdi sizinle paylaşma zamanı. Hem de indirim koduyla. Soru çözüm ve premium içerikte geçerli bize özel 20 TL indirim için ŞEBNEM20 kodunu kullanabilirsiniz.

Kunduz nedir?

Kunduz, öğrencilerin çözmekte zorlandıkları soruları eğitmenlere evlerinin rahatlığında sorabilecekleri ve çözüme dakikalar içinde ulaşabilecekleri bir platform olarak sınav süreçlerini ve eğitim-öğretim dönemlerini kolaylaştırıyor. (5-12’nci sınıf öğrencileri için…)

Şöyle ki, siz sorunun fotoğrafını çekip uygulama üzerinden gönderiyorsunuz ve ortalama 15 dakika içinde açıklamalı çözüm geliyor. Dilerseniz sonrasında eğitmenlerden ek açıklama isteyebiliyorsunuz.

Matematik, Fen, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Türkçe, Biyoloji, Geometri… Her alanda soru gönderebiliyorsunuz.

Soru gönderdikten yaklaşık 5 dakika sonra cevabı gelince Arkın çok şaşırdı. Cevap geldikten sonra cevapla ilgili görüşlerinizi de söyleyebiliyorsunuz. Açık bir sistem.

Peki neden kullanmalıyız? 

Ortalama 15 Dakikada Çözüm: Öğrenciler masalarından kalkmadan, diledikleri yerden ve sıra beklemeden, her dersten çözemedikleri her soruyu ortalama 15 dakikada çözüme kavuşturma imkanı yakalıyor. Yani kolaylıkla cevaplarına ulaşıyor, öğreniyor.

Yüzde 100 Çözüm Garantisi: Kunduz’da sorduğunuz sorular uzman eğitmenler tarafından mutlaka çözülüyor ve öğrencilere çözümde takıldıkları yerleri doğrudan eğitmenle iletişime geçerek sorma olanağı tanıyor. Öğrenciler sorunun çözümünü yüzde 100 anlayana kadar eğitmenle iletişime geçebiliyor. Hani “ben cevabı gönderdim, bitti” durumu yok. Bu da çok güzel değil mi ama?

Sadece öğrenciler soru gönderiyor diye düşünmeyin. Ben de zaman zaman Irmak’ın sorularında zorlanıyorum. Aslında çözebiliyorum ama denklem kurarak, onun bilmediği yöntemleri kullanarak. Diğer türlü çözmeyi unutmuşum. Bu durumda da Kunduz imdadımıza yetişiyor.

Ayrıca…

Kunduz Premium İçerik: Öğrencilerin ücretsiz bir şekilde erişebileceği, müfredata uygun güncel konu anlatımlarını, 20 binden fazla videolu çözümlü ünite tarama testlerini ve Türkiye geneli çevrimiçi deneme sınavlarını kapsıyor. Ayrıca Kunduz’da herhangi bir pakete sahip olan bütün Kunduz kullanıcıları, bu içeriklerden de faydalanabiliyor.

Kunduz’da 1300’den fazla müfredata uygun konu anlatım videoları var. Hepsi konuların küçük altbaşlıkları olarak bölünerek 5-7 dakikalık hap bilgi videoları halinde. Bu da öğrencilerin bilgiye ulaşımını kolaylaştırıyor.

Online Özel Ders: Kunduz’un en iyi öğretmenlerinden, yalnızca 60 lira karşılığında dilediğiniz derste online birebir özel dersler almak, Kunduz Online Özel Ders ürünüyle çok kolay.

Rehber Kunduz: Kunduz; her öğrencinin çalışma stilinin, öğrenme hızı ve şeklinin farklı olduğunu biliyor. Nasıl çalışacağını bilemeyen, motivasyon konusunda zorlanan, strese yenik düşen öğrenciler; tüm bu problemlerine çözüm bulması için Rehber Kunduz’a güvenebiliyor.

Ben size bu kadarını anlatıyorum da en güzeli aslında web sitelerine girip incelemek. Hem fiyatları da orada daha iyi görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Paketler – Kunduz adresine tıklamak.

Web sitesine girdiğinizde göreceksiniz zaten ancak ben de kurucularının açıklamalarına burada yer vermek istedim. Diyorlar ki:

“Kunduz’un tohumları Türkiye’de yatılı bir devlet okulunda atıldı. 3 arkadaş olarak İzmir Fen Lisesi’nde tanıştık. Her yıl milyonlarca öğrencinin hazırlandığı üniversiteye giriş sınavına bu lisede hazırlandık ve birlikte Boğaziçi Üniversitesi’ni kazandık.

Türkiye’nin her yerinden ve her kesiminden öğrencinin olduğu bu küçük okulda kaliteli eğitimin aslında herkesin hayatını nasıl değiştirebileceğini görmek bizi Kunduz’u kurmak için bir araya getirdi. Lise ve üniversite arkadaşlarımız ve birçok eğitim sevdalısı ekip arkadaşımız bu değişim serüveninde bize katıldı.

Biz inanıyoruz ki kaliteli eğitimin Anadolu’da küçük bir okulda yarattığı değişim teknolojiyle milyonlara ulaştırılabilir ve bu değişime tüm dünyanın ihtiyacı var. 2018’de Silikon Vadisi’nin önde gelen yatırımcıları bu hayalimizi paylaştı. Şimdi ise Kunduz her yıl daha fazla ülkede öğrencilerin sorularını cevaplayarak büyümeye devam ediyor.”

Ben de böyle uygulamaları çok seviyor ve destekliyorum. Çocukların Türkiye’nin her yerinden öğretmenlere ulaşabiliyor olmaları şahane değil mi?

Bu güzel uygulamadan siz de yararlanın istediğim için indirim kodumuz var; kullanmayı unutmayın. Uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra zaten siz de detaylara bakabilir, web sitesinden de inceleyebilirsiniz.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://getkunduz.app.link/4vaWTz2wtkb

 

 

 

 

işbirliği

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

Devamı