Alışveriş Biz

Deydshoes; kişiye özel ayakkabılar!

Azra, peki ciddi olayım Azra Rakıcıoğlu, blog dünyasına adım attığımdan bu yana çok ama çok sevdiğim bir arkadaşım. İyi ki manyakanne’yi yazmaya başlamışım da tanışmışım dediğim insanlardan. Düşünce yapımız aynı, evlerimiz çok yakın, çocuklarımız iyi anlaşıyor, beraber paten kayıyoruz, dertleşiyoruz. “Moralim çok bozuk, lütfen kahve içelim” dediğimde gece 10 bile olsa buluşup caddeye atıyoruz kendimizi. Bu akşam kocaları da kaynaştırdık iyi oldu. Kuru fasulyeyi o getirdi, pilavı ben yaptım, imece usulü yemek bile hazırladık…

Haftanın en az 2 günü beraberiz. Bu kadar yoğun geçen günlerde en az iki gün görüşmek bence bir lüks. Ve biz bunu başarıyoruz. “İnternetten arkadaş olmaz” diyenlere, iyi bir cevap sanırım bizim ilişkimiz.

BU KEZ BEN DE İSTİYORUM!

Azra öyle harika bir iş yapıyor ki! İşi, boyamak. İster ayakkabı ister tişört, elbise, mont, ister çanta, isterseniz de duvar! Siz çocuğunuzun ayakkabı numarasını ve sevdiği karakteri ya da şekilleri söylüyorsunuz, Azra ayakkabıyı alıp boyuyor. İşte yazının en başında gördüğünüz fotoğraftakiler, Irmak’ın ikinci çift Azra elinden çıkma ayakkabısı. Bunlar da küçülmek üzere, cimcirikle yenisinin ne olacağını düşünmeye başladık bile. Bu kez ben de bir sipariş vereceğim komşuma. (Seviyorum ona komşu demeyi.) Neden benim de kişiye özel ayakkabım olmasın?

Aynı zamanda muhteşem bir hediye oluyor. Amerika’daki yeğenlerimize yaptırmıştık. Çok sevinmişlerdi. Ayakkabı dışında seçenekleriniz de var tabii ki yukarıda yazdığım gibi. Sevdiğiniz bir kıyafetinizi de bu yetenekli ellere teslim edebilirsiniz. Benim hayalim, salondaki bir duvarımı boyaması. Karar versem, onu da yaparız fakat İkizler burcu ben, ne istediğimi bulamıyorum bir türlü. (Ayakkabılar 30 derecede yıkanıyor bu arada. Boyalar çıkmıyor, ayakkabı da asla zarar görmüyor.)

Uzun lafın kısası, deydaazra’yı, hatta instagram’da @deydashoes hesabını inceleyin, ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Sevdikleri karakterleri, kendi isimlerini ayakkabılarının üzerine görmek çocukların çok hoşuna gidiyor. Unutmadan, blogundaki tariflere de mutlaka bakın. Harika yemek yapıyor.  Anında da paylaşıyor. On parmağında 15 marifet var desem, yalan olmaz!

İletişim için deydashoes@deydaazra.com adresine mail atabilirsiniz.

7 8

2 3 4 6

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı