Biz Cimcirik & Ben

E peki şimdi?

Normalde enerji doluyumdur. Üşenmem, giderim, alırım, yaparım.

Ama… Ama Çanakkale’ye geldiğimizden bu yana durdum. Yani öyle ki, oyun oynayamıyorum, denizde kalamıyorum, biri benden bir şey isteyecek diye göz göze gelmiyorum. Erken yatıyorum, sabah geç kalkıyorum.

Alışkın değilim bu duruma… Irmak’ı kaptım, arkadaşıma geldim, öyle oturuyoruz. Yine koltuğa yapıştım. Tam “hadi kalkıyorum” diyorum, hop oturuyorum tekrar.

Sanırım bazı konuların aklıma takılması bunun nedeni. Ya düşünmemek için reddediyorum ve kaçıyorum ya da üzülüyorum. Gerçekten ikisinin arasındaki farklı anlayamıyorum. Zaten geçen gün de yazmıştım hani gelen olumsuz yorumları da kaldıramıyorum diye. Yani hadi olumsuz yorumlar bir yana, hakaret neden? Kısa şort giyiyorum diye yargılanmak neden. Tamam susuyorum, bu konuya girmeyeceğim şimdi. O tamamen başka bir yazı konusu.

Irmak da şaşkın. Arkın da. Arkadaşım da. Bugün bu yazıyla son vereyim istedim bu duruma. Şimdi yazdım, kalkacağım ve o enerji geri gelecek.

Hadi Şennem hadiiii… Negatifliklerin enerjini alıp götürmesine izin vermeeeeeee

1 Yorum
  1. Aylin Aycan 6 sene ago
    Reply

    Her yorum yapan kişi aslında kendi kişiliğini yansıtır yorumunda takmayın lütfen kafanıza

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı

post-image
Biz

Novakid sürprizleri

İlk fotoğraf Nisan 2019, diğeri ise güncel.  Size uzun zamandır bahsettiğim Novakid’in Haziran ayına özel hepimize büyük sürprizi var. Biliyorsunuz, Novakid 4-12 yaş grubu...
devamı
post-image
Biz

Neden kırıldım?

Çok cansınız. Sesim çıkmayınca merak ediyorsunuz, soruyorsunuz. Ben de anlatmaya çalışıyorum her şeyi. Bazen de detay veremiyorum işte. Ya da öyle oluyor ki, “neyi...
devamı