Biz Cimcirik & Ben

E peki şimdi?

Normalde enerji doluyumdur. Üşenmem, giderim, alırım, yaparım.

Ama… Ama Çanakkale’ye geldiğimizden bu yana durdum. Yani öyle ki, oyun oynayamıyorum, denizde kalamıyorum, biri benden bir şey isteyecek diye göz göze gelmiyorum. Erken yatıyorum, sabah geç kalkıyorum.

Alışkın değilim bu duruma… Irmak’ı kaptım, arkadaşıma geldim, öyle oturuyoruz. Yine koltuğa yapıştım. Tam “hadi kalkıyorum” diyorum, hop oturuyorum tekrar.

Sanırım bazı konuların aklıma takılması bunun nedeni. Ya düşünmemek için reddediyorum ve kaçıyorum ya da üzülüyorum. Gerçekten ikisinin arasındaki farklı anlayamıyorum. Zaten geçen gün de yazmıştım hani gelen olumsuz yorumları da kaldıramıyorum diye. Yani hadi olumsuz yorumlar bir yana, hakaret neden? Kısa şort giyiyorum diye yargılanmak neden. Tamam susuyorum, bu konuya girmeyeceğim şimdi. O tamamen başka bir yazı konusu.

Irmak da şaşkın. Arkın da. Arkadaşım da. Bugün bu yazıyla son vereyim istedim bu duruma. Şimdi yazdım, kalkacağım ve o enerji geri gelecek.

Hadi Şennem hadiiii… Negatifliklerin enerjini alıp götürmesine izin vermeeeeeee

1 Yorum
  1. Aylin Aycan 8 sene ago
    Reply

    Her yorum yapan kişi aslında kendi kişiliğini yansıtır yorumunda takmayın lütfen kafanıza

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı