Cimcirik & Ben

Erkeklere özel astroloji vol 2

Söz verdiğim gibi bizim astroloji dizisi devam ediyor. Bakalım bu hafta beylerin burçlarında neler varmış?  Tutmadıysa geçen haftaki burada, ondan kopya çekebilirsiniz. 😊 Sonuçta 12 öneriden biri denk gelir herhalde…

KOÇ: Her şey iyi hoş da ani sinir patlamalarınız çevrenizdekileri çok yıpratıyor. Özellikle de ailenizi. Hep sizin dediklerinizin doğru olmadığını kabul ettiğiniz, sinirlenmek yerine karşınızdaki insanı sakin sakin dinlediğinizde her şeyin nasıl da değiştiğini göreceksiniz. Unutmayın, hep siz lider olamazsınız. Ayrıca ani sinirlenip bir anda söndüğünüzde siz hemen unutuyorsunuz ama eşiniz hiç unutmuyor ve fazlasıyla kırılıyor.

BOĞA: Bugünlerde unutkanlığınız dillere destan. Eşinizin doğum günü olsun, yapılacaklar listesi olsun, hiçbiri aklınızda değil. Çünkü her şeyi içinize atıyor sonra da kendi içinizde bunalım yapıyorsunuz. Paylaşmak güzeldir. Bütün sorunlarınızı içinize atmayıp eşinizle, sevdiklerinizle konuşursanız daha kolay çözüm bulacaksınız.

İKİZLER: Kararsızlığınız tam gaz devam ediyor. Bir de üstüne o kadar çok şey düşünüyorsunuz ki kendi kendinizi mutsuz ediyorsunuz. Bırakın düşünmeyin. Nasıl olsa olacağına varıyor her şey. Bir de içinizdeki romantik erkeği saklamanızın kimseye bir faydası yok, haydi çıkarın da onu sevdikleriniz şaşırsın…

YENGEÇ: Sizce de üzerinizdeki ağırlıktan kurtulma zamanı gelmedi mi? Ev iş- iş ev arasında gidip geliyorsunuz. Eve girer girmez de o kumanda elinize bir yapışıyor, kimse alamıyor. Ailenizle keyifli zaman geçirin, bol bol dışarı çıkın, oyunlar oynayın… Hareketsizlik iyi değil…

ASLAN: Tamam aslansınız da hep sizin istedikleriniz olacak diye bir kural yok. Sonuçta bu ortak hayatınız. Bu şekilde yaşamak karşı taraf için ne kadar zor, bir düşünün. Karşınızdaki bir yapar, iki yapar, üçte durur. Şansınızı fazla zorlamamalısınız. Sevdiklerinizi övün, sık sık onlarla gurur duyduğunuzu söyleyin… Bu hepinize iyi gelecek…

BAŞAK: Biliyoruz, düzen ve titiz olmak sizin en önemli özellikleriniz de bu kadar plan yaparak yorulmuyor musunuz? Hem hayat biz planlar yaparken başımıza gelenlerden ibaret değil mi? Plan yapıyor yapıyor, olmayınca da karalar bağlıyorsunuz. Detayları da bir zahmet şu kenara bırakın.

TERAZİ: Denge sizin göbek adını olmalıyken siz tam tersini yapıyorsunuz. Bir de üstüne çevrenizdeki herke mutlu olsun adiye büyük bir uğraş içindesiniz. İyi de kim sizi mutlu etmeye çalışıyor? Artık önceliği ailenize vermenizin zamanı geldi de geçiyor bile… Çünkü gerçek mutluluk tam da orada, yani evinizde.

AKREP: Hayatınız şüpheler üzerine kurulu son zamanlarda. “Acaba bunu mu dedi, neden böyle baktı, arkamdan konuşuyor mu?” Ay ama yeter. Hadi silkenin azıcık. Sevin, sevilin, eşinize sürprizler yapın… Sevdiklerinizi şüphelerinizle değil, sürprizlerinizle şaşırtın.

YAY: Bu aralar özgürlük tanımını fazla abarttınız. Varsa yoksa arkadaşlarınız… Ailenize arkadaşlarınızdan çok zaman ayırmanız özgürlüğünüzün gittiği anlamına gelmiyor ki. Peki ya eşiniz, çocuklarınız ne yapıyor siz hep dışarıdayken? Çevrenize karşı iyiyken evde başka bir kimliğe bürünebiliyorsunuz ve bu sevdiklerinizi bir hayli üzüyor.  Bu hafta, aile haftası!

OĞLAK: Kendinizi fazlasıyla işe verdiğinizin farkındasınız değil mi? Ya eve çok geç geliyor ya da erken gelseniz bile bilgisayar başından kalkmıyorsunuz, telefon elinizden eksik olmuyor. Yazın en güzel zamanları, bitiyor zaten. Bu günleri iş yaparak mı geçirmek istersiniz, ailenizle mi?

KOVA: Siz bu hafta kendinizi aştınız. Aslında ona ilgi göstermediğinizi düşünen eşinizi yüzde 100 ilginizle şaşırttınız. Size her zamankinden daha fazla aşık oldu. Bunu da belli ediyor kendince. Çok yoruluyorsunuz, hem işte hem evde koşturuyorsunuz ancak hayat müşterek, hastalıkta sağlıkta beraber olmak gerek. Eşiniz size sürpriz hazırlıyor, duymamış gibi yapın. Bir süre daha yardımınıza ihtiyacı var, söylemekten utansa da durum bu. Az daha sıkın dişinizi.

BALIK: Duygusalsınız, bunu cümle alem biliyor da bu duygusallık giderek karamsarlığa dönüşmeye başladı. Hem karamsarsınız hem de kendinizi fazlasıyla işe vermiş durumdasınız. Silkelenin bir. Bir de sanki bu aralar fazla hayal kuruyorsunuz. Hayalleri bırakın, gerçek dünyaya odaklanın. Hayat ailenizle güzel.

Tüm burçlar bu hafta aynı şeyi yaparsa mutluluğu yakalayacak: Eşinize çiçek alın 😊

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı