Biz Oyuncak & Aktivite Pakolino

Evde bir sihirbaz var

Evet, bir sihirbazımız eksikti o da oldu. Hatta bir değil, iki sihirbaz var. Bir Irmak, Bir Arkın. Ne zamandır Irmak istiyordu “sihirli oyuncaklar.” Bizim eve yakın bir mağazada bu çeşit ürünler satan bir mağaza varmış. Oraya gidecektik. Şimdilik, Pakolino aktivite kutusu sayesinde buna gerek kalmadı. Çünkü Pakolino aktivite kutusunun haziran teması, “sihir”.

Hatta konu böyle olunca devre dışı kaldım, baba kız takıldılar. (Bu arada sihire de gerek yok ya devre dışı kalmak için ama hadi neyse, bu başka bir yazı konusu olsun.)

Kutudan yine 3 farklı torba çıktı. 1.Sihirbaz şapkası 2.Sihirli Değnek 3. Sihirli Kutu

IMG_4584

 

Şapkayı beraber yaptık. Dayanamadım koştum yanlarına. Koştum derken, iki adım ötedelerdi zaten. Hızlı gittim diyeyim. 😉 Önce zor gibi görünüyor, fakat değil. Kurgulanma şekline bayıldım. Şapkanın ardından ikinci kutuya geçtik. Konfetiler, kağıt paralar, bardaklar, keçe ve sihirli çubuk.

Her parmak başka renk dolaştı kaç gün. Ben de bir zamanlar büyük konuşmuş olmamı hatırladım durdum. 🙂

Keçeyi sihirli çubuğa sürtüp konfetilere yaklaştığınızda, havalanıyorlar. Gerçekten sihirli gibi görünüyorlar. Özellikle brdak, kırmızı örtü ve para saklama numarası süper. Irmak onu herhalde 10 kez üst üste yaptı. Hızlanmak ve karşıdakini inandırmak için çalıştı sanırsam.

En son kutu da tam Arkın’a göre. Kutudan tavşan ve mendil çıkarma. İşte onu yaparken ben devreye girmedim. Baba kız bir güzel yapıp, üzerine de oynadılar. Yalnız en çok Arkın’ın kendinden geçmesine güldüm. Vakti zamanında o da toplardı sihir malzemelerini, gösterilere giderdik. Şimdi bu kutuyu görünce o günlere gitti aklı kesin. Ama erkek aya, anlatmaz bana… 🙂 Irmak da şapkayı başından çıkarmıyor. Körler sağırlar birbirini ağırlar modunda takılıyoruz evde.

IMG_4554

Oyunları bittiği zaman Arkın’ın yorumu: “Baksana ne güzel zaman geçirdik, bir de hepsini şapkanın içinde topladık. yer de kaplamıyor, dağınıklık yapmıyor.” İzninizle ağlamaya gidiyorum “dağınıklık yapmadığına kocanın sevinmesi” nedeniyle… 🙂

IMG_4609

 

Ve biliyorsunuz aslında her ay Pakolino’da size özel sürpriz link oluyor. Bu kez sürpriz değişti. Bu link ile bir kutu alana, başka temalı bir kutu hediye.

Bunu her seferinde ekliyorum ancak çok soru geliyor. O nedenle ikinci baskı olduysa affedin… Pakolino, 3-7 yaş arası çocuklar için aktivite kutuları hazırlıyor. Siz üye oluyorsunuz (3 ya da 12 aylık), kutunuz her ay yeni bir temayla size geliyor. Daha önce hiç denemediyseniz, tam burada ilk kutunuza özel sürprizler sizi bekliyor. İlk kutuyu almak için abone olmanız gerek. Devam etmek istemediğiniz takdirde ertesi ay için aboneliğinizi iptal edebiliyorsunuz.

IMG_4605

3 Yorum
 1. Seda Yolsal 6 sene ago
  Reply

  Ilgili konu icin tarafima ulasildi.Yorumu susteminizde iptal etmenizi rica ederim.Tesekkurler;)

  • ManyakAnne 6 sene ago
   Reply

   Ok 🙂

 2. ManyakAnne 6 sene ago
  Reply

  Hemen iletiyorum 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı

post-image
Biz

Novakid sürprizleri

İlk fotoğraf Nisan 2019, diğeri ise güncel.  Size uzun zamandır bahsettiğim Novakid’in Haziran ayına özel hepimize büyük sürprizi var. Biliyorsunuz, Novakid 4-12 yaş grubu...
devamı
post-image
Biz

Neden kırıldım?

Çok cansınız. Sesim çıkmayınca merak ediyorsunuz, soruyorsunuz. Ben de anlatmaya çalışıyorum her şeyi. Bazen de detay veremiyorum işte. Ya da öyle oluyor ki, “neyi...
devamı