Alışveriş Biraz da sağlık...

Foreo BEAR incelemesi…

Yanaklarımdaki sarkmaya mikro akım teknolojisi ile son veriyorum: FOREO BEAR inceleme yazısı.

Eliminasyon diyeti, spor derken ciddi bir 43 yaş bakımına girmiş durumdayım. Diyette beş hafta bitti, toplam 6 kiloya yakın verdim. Her gün spor yapıyorum, gerçekten sağlıklı besleniyorum. Kan değerlerimi de merak ediyorum. O da herhalde bir iki hafta sonra netleşecek.

Şöyle özetleyeyim, artık cildimi temizlemeden uyumuyor, sabah ilk iş bakımlarımı yapıyorum. Madem bir sürece girdim, her şeyle ilgilenmek, gerek sağlığımı gerek cildimi düzeltmek istiyorum. Tabii cilt konusunda evde herkes şokta, annem de şaşkın. Artık alışacak hepsi…

Bu süreçte düzenli kullandığım ürünlere bir süredir FOREO BEAR eklendi. Bugün size bu mucizevi cihazdan bahsetmek isterim. Deneyimlerken bu kadar etkili olacağını tahmin etmemiştim. Cildimdeki değişimi gün be gün izliyorum.

Peki FOREO BEAR nedir?

Benim vazgeçimezlerim...
Önce SERUM SERUM SERUM, ardından da Foreao BEAR ile bakım…

Güzellik ve cilt bakımında devrim yaratan İsveç Markası FOREO’nun tasarımı BEAR, piyasadaki en güçlü mikro akım yüz sıkılaştırma cihazı. Mikro akım nedir bilmeyenler için kısaca açıklamak isterim. Cilde mikro derecede akımlar vererek yüzümüzdeki kasları uyarıyor ve bu kasların çalışmasını sağlıyor.

Cildimizdeki etkileri fark etmek için, en az 6 hafta boyunca haftada 4 – 5 gün düzenli olarak kullanmalıyız. Yani birkaç hafta sonra bendeki değişime hep beraber tanık olacağız.

Aynı bir yüz egzersizi gibi, düzenli kullanımda yüzümüzdeki sarkmaları toparlıyor ve cildimizi sıkılaştırıyor.

 

FOREO BEAR’ı rutinime nasıl dahil ettim, bendeki etkileri ne oldu?

Ben sabahları BEAR’ı rutinime dahil ettim. Uyanır uyanmaz önce FOREO LUNA 3’üm ile cildimi derinlemesine temizliyorum, ardından cildimi kurulayıp SERUM SERUM SERUM’u bölgesel olarak uygulayıp 3 dakikada BEAR’ı uyguluyorum. O da bittikten sonra dışarı çıkacaksam mutlaka nemlendiricimi ve güneş kremimi, eğer evde kalacaksam da sadece nemlendiricimi sürüyorum. Zaten herkesin şaşırdığı da bu oldu bende. 😊

Benim için FOREO BEAR  öyle kıymetli ki evdekilere “dokunmayın” dedim. Bu nedenle de uygularken beni izlemeyi tercih ediyorlar. 🙂

Sadece iki haftadır kullanmama rağmen gözle görülür bir fark var. Birkaç hafta sonrasını düşündükçe daha da mutlu oluyorum. Yanaklarımdaki sarkma artık çok belirgin olmaya başlamıştı, o bölgenin sıkılaşması benim için cidden güzel haber.

 

FOREO BEAR’ın diğer cihazlardan farkı nedir?

BEAR, piyasadaki mikro akım cihazları arasında, patentli Anti-Shock System™’e sahip tek cihaz. Anti-Shock System, cildimizi mikro saniyeler içinde defalarca tarayarak cildimize uygun seviyede mikro akımı, tam hissetme eşiğimizin altında sunuyor. Bu sayede mikro akımdan gelen elektriğin cildimizi çarpma olasılığını önlüyor. Böylece her seferinde sabit kaliteli bakım için maksimum rahatlık ve etkinlik sağlıyor.

En yakın rakibine oranla, BEAR 2 kat daha güçlü ve 6 kat daha hızlı. Yani çok daha kısa bir sürede çok daha etkili sonuçlar sunuyor. Hem biliyor musunuz? Tüm yüz için sadece 3 dakika zaman ayırmanız yeterli. Böylece rutininizin içerisine kolaylıkla dahil edebiliyorsunuz.

T-Sonic™ titreşimler cildin ışıltısını arttırmak için yüze nazikçe masaj yaparken, kremlerin, serumların ve esansların emilimini ve etkinliklerini artırıyor. Aynı zamanda, cildin kan dolaşımını hızlandırıyor, toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor ve yüz kaslarının gerginliğini azaltıyor. Böylece daha pürüzsüz, yumuşak ve aydınlık bir cilt sunuyor. Cihazın şarj ömrü de oldukça uzun ve tüm FOREO cihazlarında olduğu gibi iki yıl garantisi var.

FOREO BEAR nasıl kullanılır?

 

Foreao BEAR telefona indireceğiniz uygulama ile birlikte kullanılıyor.
Kullanmaya başladıktan sonra neden böyle anlatıldığını çok daha iyi anladım…

 

Cihazı aldıktan sonra kilidini açabilmek ve aktive edebilmek için mutlaka bir mobil cihaz ile eşleştirmeniz gerekiyor. Bunu da FOREO For You uygulaması üzerinden yapıyorsunuz. (Aşağıda nasıl eşleştirildiği ile ilgili detayları ekledim.) Cihazı uygulamaya kaydettikten sonra bakımınızı dilerseniz manuel olarak da yapabilirsiniz, ancak ben ilk kullanacakların belli bir süre uygulamadaki rehber eşliğinde bakımlarını yapmalarını öneriyorum. Zaten izleye izleye belli bir süre sonra cildinize nasıl uygulaması gerektiğini öğreniyorsunuz ve kendiniz de yapabiliyorsunuz.

Güvenli kullanım ve gelişmiş sonuçlar için FOREO’nun iletken serumu (SERUM SERUM SERUM) ile kullanılması öneriliyor. Serumun iletken bir bariyer oluşturması; mikro akımı cihazdan cildinize etkili ve güvenli bir şekilde aktarması nedeniyle cihazla birlikte serum kullanılması çok önemli. Bu nemlendirici serum mikro akımı cihazdan cilde etkili ve güvenli bir şekilde aktararak, cilde genç bir ışıltı verirken optimum iletkenlik ve sonuçlar sağlıyor. Başka bir serumla kullanılmak istenirse, içeriğine mutlaka dikkat edilmeli. (Serumların su bazlı olmasına dikkat edin)

Mikro akım bakımına başlamadan önce cildinizin temiz olması gerekiyor. Ancak cildiniz ıslak olmamalı, kuru olduğuna lütfen emin olun. Ardından cildinize serum uygulamalı ve bekletmeden BEAR uygulamasına geçmelisiniz. (Dilerseniz kurumasın diye bölgesel olarak serum sürüp, uygulayabilirsiniz) NOT: BEAR’in de  tamamen kuru olmasına dikkat etmelisiniz.

BEAR’ı kullanırken her iki mikro akım küresinin cildinize her zaman dokunduğundan emin olmalısınız. En iyi sonucu mikro akım kürelerini hafifçe bastırarak, BEAR’ı yukarı doğru hareketlerle gezdirerek elde edebilirsiniz.

BEAR’ı uygulamaya kaydetme aşamaları:

–         FOREO for You uygulamasını indirin

–         Uygulamayı açın ve bir hesap oluşturun.

–         Cihazınızı seçin.

–         BEAR’ınızı “FOREO For You” uygulaması ile senkronize edin. (açma/kapama tuşuna 5 saniye boyunca basarak ürünü telefonunuzla/tabletinizle senkronize edebilirsiniz)

BEAR’ınız kaydedildi ve kilidi açıldı. Uygulamadaki “Cihazlarım” bölümünde görebilirsiniz.

Cihazı mobil uygulamadan çalıştırdığınızda; T- Sonic titreşimleri açıp kapatabilir ve mikro akım yoğunluk seviyesini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ben ilk kullanmaya başladığımda daha düşük bir akım seviyesi tercih ediyordum, daha sonra biraz daha arttırdım. Uygulamayı indirmek de, cihazı kullanmak da çok kolay. Zaten uygulama yol gösterdiği için en doğru şekilde yaptığınızdan emin oluyorsunuz.

Detayları, gelişmeleri sizinle sosyal medya hesaplarımda zaten paylaşıyor olacağım. Siz de bendeki farkı göreceksiniz. Evet 43 yaş bakımında kendime yatırım yapıyorum. Daha sağlıklı olmak, daha iyi hissetmek için.

İşte size bir öncesi sonrası fotoğrafı…

 

Siz de düşünüyorsanız ilettiğim linkten satın alabilirsiniz.

 

 

 

#incelemeyazısı #işbirliği #foreotürkiye #trendyol
1 Yorum
  1. Frida Novosel 2 sene ago
    Reply

    Satın alma kararımı devamlı geciktirdiğim, satın alıp kullanmaya başladıktan sonra da keşke uzun zaman önce bu teknoloji ile tanışsaydım dediğim Foreo BEAR cildime yaptığım en doğru, en iyi yatırımım 😍🙌

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı