Canım bebek anneleri, anne adayları…

Ne tatlı bir koşturma yaşıyorsunuz değil mi? Alışveriş, hazırlıklar… Heyecan dorukta. Çeşit çok, kafalar karışıyor haliyle. Sizi, arkadaşımın markası ile tanıştırmak istiyorum: Funnababy. Irmak’ın okulu sayesinde hayatıma çok tatlı insanlar girdiğini söylüyorum. İşte firmanın sahiplerinden Banu Kölemenoğlu da onlardan biri. Buradan beni kırmayıp az sonra okuyacağınız indirimi yaptığı için de teşekkür ederim.

Funnababy kimdir derseniz…

Bugün Ferda ve Banu Kölemenoğlu kardeşler tarafından aynı tutku ve istekle sürdürülen aile firması, büyüklerden devralınan iş aşkı ve kaliteli üretim felsefesini de devam ettiriyor. İlk başta tekstil sektöründe yalnızca yurt içine üretim yaparak faaliyette bulunan firma; İtalya, Fransa, Almanya ve Yunanistan’ın iyi bilinen markalarına da kaliteli işler yapmış. Yılların kazandırdığı tecrübe yeni heyecanlar doğurdu, yeni hedefler belirlendi: Bebekler için kaliteli, özgün tasarımlı ve güvenli ürünler üretmek ve bunu kendi markası altında yapmak.

İşte en çok tercih edilen ürün…

Funnababy; ev tekstili grubu ile başlayan bebek ürünlerinin ismi olmuş. Ürünler ve modeller, tüketicilerden gelen destekler ve talepler doğrultusunda şekillendi ve çeşitlendirilmiş. Üretimin her aşamasında bebeklerin sağlığı ve konforu düşünüldü. Bebek ev tekstili grubuna yastık, yorgan, çarşaf ve alt açma çeşitleri eklenmiş. Hatta ve hatta bitmedi, bebek giyimine başladılar. Hatta Funnamamma markası ile hamile ve lohusa iç giyim ürünlerimizi bu ay piyasaya sundular. Bu koleksiyonda ten rengi, beyaz ve siyah olmak üzer üç renkte emzirme sütyeni, hamile sütyeni, hamile ve lohusa külodu, emzirme atleti ve hamile atleti var. Banu diyor ki: “Müşterilerimiz Bu ürünlere şimdilik www.babymall.com.tr adresinden ulaşabilirler.

Funnababy’deki diğer ürünleri de sayacağım. Hazır mısınız?

Ev tekstili (battaniye – çarşaf- uyku minderi- uyku seti, yastık- yorgan), dekorasyon ürünleri,  banyo – bakım ürünleri, mobilya – beşik ürünleri, yukarıda yazdığım gibi anne-emzirme dostu ürünler. Açıkçası ben nevresim takımlarının, yastık kılıflarının hastasıyım. Oyun çadırlarını çok sevdiğimi söylememe pek gerek yok sanırım. 🙂

 

Tüm ürünler görmek için web siteleri hariç Instagram hesaplarına Funnababy ve Funnamamma hesaplarına bakabilirsiniz.

Ve asıl sürpriz şu ki… www.funnababy.com adresinde 12 Haziran 2018’e kadar geçerli güzel bir indirim bizi bekliyor. İndirim oranımız yüzde 20, indirim kodu da sebnem20. Bu indirimden bir kişi en fazla üç kez yararlanabiliyor. Alışverişin “Sepet” adımında Hediye Çekleri alanına “sebnem20” yazılarak “Ekle” butonuna basarsanız kupon devreye giriyor.

Şimdi düşünüyorum da, evet Irmak doğduğunda da çeşit çoktu ancak bu kadar değildi. Hatta ben güveneceğim marka bulmakta zorlanmıştım. Markayı sevsem, renklerinde sorun vardı. Bir takım almıştım, bir takım da babaannesi dikmişti. Banu’yu o zaman tanısam, affetmez bütün odayı dekore ederdim.

Özellikle emzirme ürünleriyle sorun yaşayan biri olarak en çok onları kıskandım desem, anlarsınız…

Çocuğum büyüdü, kullanmam demeyin, güzel bir hediye alternatifi olacağını düşünün. Hamile bir kadına alınacak en güzel hediyelerden biri 🙂

 

Şimdi susuyorum ve size mutlaka web sitesine bakın diyorum. Çadırları gördükçe kulaklarımı çınlatırsınız. 🙂

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı