Alışveriş Biz

Günün sürprizi UBeybi’den

Dünya küçük, herkes herkesi tanıyor. Bizim aile çok kalabalık, her yerden kuzen çıkıyor da arkadaş çevremde de böle olacağını tahmin etmemiştim.

Tanıştığım biri arkadaşımın kuzeni çıkıyor, sonra başka biri başka bir yerden tanıdıkmış falan derken bir bakıyorum herkes, her yerde. İşte ben Ubeybi kurucuları ile de böyle tanıştım. Biraz daha kurcalarsak akraba çıkacağız, kesin.

Daha önce de yazmıştım Ubeybi’yi. Biz sahipleri Nurgül ve Sengin Hanım ile zaman zaman bir araya geliyoruz, fikir alışverişi yapıyoruz. (Yaşasın kadın dayanışması!) İşte geçenlerde de buluşmuştuk, dedik hadi hediye verelim. 🙂

Site yenileniyor, sosyal medyada bomba gibi gelmeye hazırlanıyor, yeni ürünler hazırlık aşamasında, şimdi de bir sürpriz var. Kasım sonuna kadar istediğinizi alın, benim adımı verdiğinizde (nurgul@@ubeybi.com ya da sengin@ubeybi.com adresine e-posta da atabilirsiniz.) bej puantiyeli puset minderi de siparişinizin yanında hediye gelecek. Detaylarına mutlaka bakın, farklı amaçlarla da kullanılıyor. İster mama iskemlesine koyun, isterseniz pusete. Karar sizin 🙂

minder

Markanın kemer kılıfını biz hâlâ kullanıyoruz bu arada. Hatta yazın Amerika’ya bile götürdüm.) Bir de yükseltici minder favorimiz. Özellikle bizim masa değişip de normalden 4 santim yüksek olunca, şart oldu. Yanında kalemler için özel bölme olması çok farklı kılıyor. Battaniye de bizimle beraber 12 saat gitti geldi bu yaz. Uçak için almak istedim. Evet uçakta var battaniye ancak bu öyle hafif ve yumuşak ki, o yüzden götürdük yanımızda. Yani “beybi” dönemini atlatmış olsak da ürünleri kullanıyoruz.

irmak

Gelelim Ubeybi’nin kuruluşuna. İki kadın, iki arkadaş, iki anne… Nurgül’ün (Sözen Aktekin) lojistik sektöründe tecrübesi olmuş, Sengin (Battal) ise organizasyon ve turizm sektöründeymiş.

Bebekleriyle çok seyahat eden anneler, önce bebekler pusetlerinde de yataktaki kadar rahat olmalılar demişler ve bebek arabası aksesuarları konusunda derin bir araştırmaya girmişler. Alman Jette markasının ithal edip E-bebek ve Joker mağazalarında puset minderleri ve bebek baş  destek yastıkları satmaya başlamışlar. Sonra da kendi ürünlerini çıkartma kararı almışlar. Şimdi hem bu iki mağazada satılıyor ürünler hem de kendi web sitelerinde. Ben hep online almayı tercih ettiğim için bugüne kadar alışverişimi siteden yaptım. (Tanıyanlar bilir, yiyecekten kıyafete, oyuncağa, kadar her şeyi online almayı tercih ediyorum.)

Nurgün ve Sengin’in amaçları hem çok rahat hem de şık ürünler sunmak. Ayrıca paketlemeye kadar her şeyin en kalitelisini hazırlamak. Beş yıldan bu yana da bunun için çalışıyorlar. Öyle yeni ürünler planlıyorlar ki ben bayıldım. Çıkar çıkmaz paylaşırım zaten. Sosyal medya hesaplarından da yenilikleri görebilirsiniz. Facebook için buraya Instagram için de buraya tıklamanız yeterli. Sadece kendiniz için de düşünmeyin. Harika bir hediye aynı zamanda sitedeki ürünler. Tek tek bakın, bana hak vereceksiniz. Yukarıda yazdığım gibi, bir şey alırsanız adımı vermeyi unutmayın. Artık bir sonraki buluşmamızda da başka bir sürpriz hazırlarız. Madem her seferinde bir şey çıkıyor, devam ettirmek lazım. 🙂

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı