Alışveriş

İrlan Takı’dan sürpriz var

Sosyal medyada güzel şeyler de oluyor. Hani bazı yorumlar yüzünden zaman zaman bozuluyorum ve bunu açık açık dile getiriyorum ya, aslında harika şeyler de yaşıyoruz. Mesela çok yeni insanlar tanıyorum. Bazen yola yürürken beni takip ettiklerini öğreniyorum, konuşuyoruz. Bazen ben takip ettiğim birini görüp yanına gidiyorum. Sonra bir bakıyorum, arkadaş olmuşuz. İşte Esin de onlardan biri. Biz tam arkadaş olmak üzereyken bir de ortak arkadaşımız çıkınca, Noni, işler iyice değişti. Bir baktım en özelimi anlatır olmuşum…

Esin’in Beşiktaş’ta işlettiği bir dükkanı var, İrlan Takı.  Adından da belli olacağı üzerine takı üstüne. Her türlü boncuk, taş… Aklım çıkıyor yaptıklarını görünce. Ne zaman buluşsak da bana hediye getiriyor. Kızarıyorum. Utanıyorum. Sonra da bir güzel alıp takıyorum. (Önümüzdeki sene ben de Esin’e atkı öreyim, madem tek el becerim o… 🙂 ) Gerçek bir aksesuar delisiyim. İster altın olsun, ister boncuk, ister misina, isterse gümüş. Yeter ki elimde boynumda bir şey olsun diyenlerdenim.

Bir de asıl Esin’i takip edin bence. Sayfası işte burada. 40 Yılda Bir Anne Olmak. Sayfanın adı neden öyle? Çünkü Esin 40 yaşında anne olmaya karar verdiği için. Takip etmeyi çok seviyorum. Nedeni nerede güzel, sanat dolu bir etkinlik olsa Esin’in haber vermesi… Siz de seversiniz kesin.

En son buluştuğumuzda bana bu fotoğraftaki hediyeleri getirmişti. Çıkartmıyorum boynumdan bir yere giderken. Esin’le konuştuk dedik ki, hadi hediye edelim. İrlan Takı ile tanışmanız için önce Facebook sayfasına bakmanızı öneririm. Dükkan, Büyük Beşiktaş Çarşısı’nın içinde yer alıyor. En güzel özelliklerinden biri de takı yapmayı öğrenmek isteyenler için atölyeler düzenlenmesi. Kişi sayısı ve randevu almak çok önemli. Hem yaş sınırı da yok. Bir hafta sonu mis gibi vapur havası alıp Irmak’la gitmek istiyorum. Gidersem size de haber veririm.

Ben yine konudan konuya atlıyorum. İşte Esin Anneler Günü öncesi hediye etmek istedi yaptıklarından. İrlan Takı Facebook sayfasını beğenip, onun koyduğu bu fotoğrafın altına 6 Mayıs Cumartesi 18.00’a kadar yorum yapanlardan üç kişiye minik hediyeleri olacak. Bence şansınızı deneyin. Gerçekten benim gibi aksesuar seviyorsanız, hepsini beğeneceğinize eminim. Beraber takarız buluştuğumuzda.

Esin’in sürprizini iletmesi benden, gerisi sizden. 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı

post-image
Biz

Neden kırıldım?

Çok cansınız. Sesim çıkmayınca merak ediyorsunuz, soruyorsunuz. Ben de anlatmaya çalışıyorum her şeyi. Bazen de detay veremiyorum işte. Ya da öyle oluyor ki, “neyi...
devamı