Alışveriş Biz

Irmak dolu kitaplar hazırlıyorum…

İtiraf ediyorum, bazı konularda biraz üşengecim. İş hayatımda ne kadar hızlıysam özel hayatımda o kadar son dakikacıyım. Özellikle hediye konusunda. Bunda kararsızlığımın da payı var tabii. Bu yıl, her iki anne ve babaya ne alacağımı, daha doğrusu ne yapacağımı biliyorum fakat bir türlü harekete geçemiyorum! Amacım, Lukapu ile fotokitaplar hazırlamak. Çünkü her iki taraf da bize kızgın. Irmak doğduğundan beri bastırdığımız fotoğraf sayısı 50’yi geçmez. Her şey dijitalde. Her ne kadar harici hard disklerde tutsam da bütün fotoğraflar bu konuda teknolojik aletlere çok güvenemiyorum. Hepsinin silinmesi, tek tuşa bağlı.

Bu yüzden oturdum, bir sürü fotoğraf ayırdım. Şimdi onlardan fotokitap yaptıracağım. Hatta bir de takvim. Poster bile düşünüyorum. Acele etmem gerektiğinin de farkındayım, çünkü öyle bir yılbaşı kampanyası hazırlanmış ki, kaçırırsam kızacağım kendime. Lukapu Erken İndirim Kampanyası’nda 28 Kasım 2014 – 8 Aralık 2014 tarihleri arası tüm ürünler %25 indirimli. Lukapu Yılbaşı Kampanyası’nda ise 9 Aralık 2014 – 21 Aralık 2014 tarihleri arası ürünler %15 indirimli. İndirimlerden faydalanmak için kullanmanız gereken kupon kodu: 2015.

Şimdi ben bir süre offline oluyorum. Şablon seçmem, fotoğrafları oturtmam ve hatta kısa cümleler eklemem gerek. Bence siz de yapın. Bundan daha güzel bir hediye düşünemiyorum annemle ve kayınvalidemler için.

Bu arada, sakın zor sanmayın. Fotokitap tasarlamak çok kolay. Ancak yardıma ihtiyacınız olursa da çekinmeden 0212 279 5060 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yardım anında geliyor… Ayrıca taksit seçenekleri de mevcut.

Güya sürpriz yapacaktım ama yine çenemi tutamadım ve yazdım. Ancak indirimi sizinle paylaşmadan olmazdı ki! Albümler geldiğinde buraya fotoğraf koyacağımdan da emin olabilirsiniz. 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı