Biz Oyuncak & Aktivite

Magno-Z Kördüğüm Oyunu

IMG_5382

Yeni bir oyuncağımız var evde. Çoğul konuşuyorum çünkü Irmak kadar biz de sahiplendik Magno-Z Kördüğüm Oyunu’nu. Çocuk kanallarındaki reklamlar sağolsun, her şeyi orada görüyor Irmak. Zaman zaman da istiyor tabii Her istediğini almıyorum haliyle ancak komik göründükleri için bunlar benim de dikkatimi çekmişti. Geçen gün “hadi alayım” dedim. Bütün oyuncakçılarda var zaten. Biz bu fotoğrafta gördüğünüz seti 29,90 TL’ye aldık.

Irmak, ne zamandır Twister istiyor. Bu oyuncağı da Twister’a benzerliği nedeniyle çok beğendi. Karakterlerin kollarında ve bacaklarında mıknatıslar var. Renklerin üzerinde Kol ve Bacak yazıyor. Çarkı çeviriyorsunuz, ok hangi rengin ve uzvun üzerinde durursa, yazanı uyguluyorsunuz. Kırmızı ve Bacak’ta durduysa, bir bacak kırmızıya gidiyor. Sırayla çarkı çevirerek ilerliyorsunuz. Ve sonunda da tıpkı oyunun adı gibi kördüğüm oluyor mini karakterler.

Paketinde 3 yaş ve üzeri için uygun yazıyor. Irmak cimciriği elinde onlarla dolanıyor. Kah buzdolabının üzerine yapıştırıyor, kah terliklerimin içine saklıyor. Evet, böyle tuzaklar da kurmaya başladı artık.

Sizin ufaklık da istiyorsa, tavsiye ederim. Gerçekten eğlenceli. İlerleyen günlerde karakterleri çoğaltıp oyunu daha çok kişi oynayabilirsiniz. Böyle birkaç kişi oynanan oyuncaklara verdiğim paraya acımıyorum.

Biraz bunla oynasın, karar değiştirmezsem eğer yılbaşı hediye olarak Twister alacağım. Ufacık salonda açıp oynarız artık 🙂

Bu aralar fazla yoğunum (çok şükür) ancak böyle oyuncakları da paylaşmadan edemiyorum. Mutlaka 10 dakika ayırıp buraya yazmaya çalışıyorum.

IMG_5512

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı