Yaz geliyor, planlar yapılıyor, çalışan anneler “çocuğum nasıl geçirecek tatili” endişesi yaşıyor. Hatta evdeki anneler de. Okullarda aktivite içinde olan çocuklar birden eve gelince sıkılıyor çünkü. Sanırım anneler bir konuda ikiye ayrılıyor: 1. Yaz okuluna gidince eğleniyor diyenler. 2. Yaz okuluna karşı olanlar.

Ben iki tarafta da değilim sanki. Hani karşı da değilim, tam zamanlı göndermekten yana da değilim. Bir hafta- iki hafta gidebilir çok sıkılırsa diye düşünüyorum. Çünkü ben de bir yere kadar yetebiliyorum. Evden çalıştığım için ben bilgisayar başındayken tabletin başına oturmasını istemiyorum. E bütün yaz tatilde olmak da mümkün değil. Böyle düşünceler içindeyim…

Bunları düşünürken Ataşehir Minicim Spor Akademi’de, Star Baby Swim Club’ın  sahibi Tetiana İnanbil ile karşılaştım. Zaten aktif projeler yaparken bir de Fikir Terapisi Özlem Gezer Ege ile birlikte güzel bir yaz programı hazırlamışlar çocuklara. Gittik beraber, gezdik, aldım bilgileri. Yazıyorum şimdi… Hazır mıyız?

Şimdi size aslında biraz da mekandan bahsetmek istiyorum. Çünkü yaz okulu dışında bakın neler var.

Star Baby Swim Club, aslında  bebek ve çocuk yüzme konusunda uzman bir kadroya sahip. Sahibi Tetiana, Novosibirsk şehri Pedogojik Enstitüsü beden eğitim hocası, bebek ve okul öncesi yüzme eğitmeni. Moskova Rejeneratif Tıp Enstitüsü bebek masaj kursu ve bebek yüzme kursuna gitmiş.  Ayrıca hamileler için suda doğuma hazırlık eğitimleri de veriyor. Ki bunlardan söz etmemek olmaz.

Mekanda bebek yüzme programı, masajlar için özel jakuziler, küvetler var.

Yaz okulu fiyatları (Haziran sonuna kadar adımı verirseniz aşağıda okuyacağınız fiyatlar üzerinden yüzde 15 indirim uygulanıyor)

Bir yaz okulu dönemi, üç hafta…

5 Tam gün 1700 TL

5 Yarım gün 1150

3 Tam gün 1200 TL

3 Yarım gün 800 TL

Branş dersleri Basketbol/ Jimnastik/ Stil yüzme

3 gün 350 TL

2 gün 250 TL

Stem atölyeleri

Haftada 2 ders 3 hafta toplam 6 ders 400 TL

Tek ders Stem Atöye 80 TL

Yukarıda bahsettiğim gibi aralardan seçebiliyorsunuz işte. Ben Ağustos ayında birkaç branş seçebilirim cimcim için. Karar tabii ki kendisinin.

Bir not: Mekandan çok fotoğraf çekemedim. Öyle bir hazırlanıyorlar ki tadilat vardı. Son halini de gidip göreceğim mutlaka. Ayrıca dört yaş ve sonrası stil yüzme için alanında deneyimli Vladimir Volkan Atakan Hoca var ki, çocuklar kendisine bayılıyormuş.

 

Baby Swimming ve Baby Spa için ise ayrı bir özel promosyon olacak. Bunun için de kendileriyle iletişime geçmeniz en doğrusu…

 

İletişim için:

Tel: 0 216 646 42 46

Adres: Karaman Çiftlik Yolu Atilla İlhan Caddesi Efe Sokak No:8 Ataşehir – İstanbul

E-posta: info@minicimsporakademi.com

www.minicimsporakademi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.