Oyuncak & Aktivite

Minicim Spor Akademi’de Yaz Okulu

Yaz geliyor, planlar yapılıyor, çalışan anneler “çocuğum nasıl geçirecek tatili” endişesi yaşıyor. Hatta evdeki anneler de. Okullarda aktivite içinde olan çocuklar birden eve gelince sıkılıyor çünkü. Sanırım anneler bir konuda ikiye ayrılıyor: 1. Yaz okuluna gidince eğleniyor diyenler. 2. Yaz okuluna karşı olanlar.

Ben iki tarafta da değilim sanki. Hani karşı da değilim, tam zamanlı göndermekten yana da değilim. Bir hafta- iki hafta gidebilir çok sıkılırsa diye düşünüyorum. Çünkü ben de bir yere kadar yetebiliyorum. Evden çalıştığım için ben bilgisayar başındayken tabletin başına oturmasını istemiyorum. E bütün yaz tatilde olmak da mümkün değil. Böyle düşünceler içindeyim…

Bunları düşünürken Ataşehir Minicim Spor Akademi’de, Star Baby Swim Club’ın  sahibi Tetiana İnanbil ile karşılaştım. Zaten aktif projeler yaparken bir de Fikir Terapisi Özlem Gezer Ege ile birlikte güzel bir yaz programı hazırlamışlar çocuklara. Gittik beraber, gezdik, aldım bilgileri. Yazıyorum şimdi… Hazır mıyız?

 • Yaz okulu 5-10 yaş aralığı için düşünülmüş.
 • Fiyatları aşağıda yazacağım. Haziran sonuna kadar benim adımı verirseniz yüzde 15 indirim olacak tüm fiyatlardan.
 • İngilizce, Stem atölyeleri, cimnastik, yüzme, yaratıcı drama,bilim ve kültür-sanat atölyeleri olacak. Küçükler ayrı, büyükler ayrı yüzecek. Tüm etkinlikler yaşlara göre ayrılarak hazırlanacak. Süper Bilim Dedektifleri de olacak, daha önce bizim de deneyimlediğimiz e2 Genç Mühendisler de. O kadar çok etkinlik planlanıyor ki, gün çocuklar için eğlenceli geçecek.
 • Hem kendi alanında uzman eğitmenler olacak hem de onlara yardım eden, çocuklarla ilgilenen anneler…
 • Yukarıda saydıklarımın hepsi, yaz okulunun tüm dönemlerinde tekrarlanacak. (İçerikler 9 hafta boyunca farklı olacak yani üst üste gelenler olursa sıkılmasınlar diye)
 • En fazla 30 kişi düşünüldüğü için aklınızdaysa bir an önce gidip konuşmanızda fayda var.
 • Tabii ki öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olacak. Menüler planlanmış bile.
 • Kahvaltıyı evde yapacak çocuklar. Çünkü gün yüzmeyle başladığı için yer yemez yüzmeleri istenmiyor. Evde yenirse, üzerinden zaman geçmiş olacak. Yüzme saatleri 10-11, 11-12 arasında.
 • Sınıfları tek tek gezdim, çocuklar çok sevecek. Kullanışlı, ferah… Her şeyden önce aydınlık…
 • Servis olacak ancak fiyata dahil değil. Onu ayrıca konuşabilirsiniz. Fırsatınız varsa siz de götürüp getirebilirsiniz.
 • Fiyatlar branş bazlı olabiliyor. İsterseniz tek branş seçebiliyorsunuz. Yüzme, jimnastik, stemgibi.
 • Yazmaya gerek var mı bilmiyorum ama belirteyim, küçük tuvaletleri ve büyüklerinki ayrı.
 • Bahçe minik, konum gereği de pek yeşil değil fakat yumuşak zemin, çocukların eğleneceği şekilde tasarlanmış. Bol aktivite olacak gölge alanlarda.

Şimdi size aslında biraz da mekandan bahsetmek istiyorum. Çünkü yaz okulu dışında bakın neler var.

Star Baby Swim Club, aslında  bebek ve çocuk yüzme konusunda uzman bir kadroya sahip. Sahibi Tetiana, Novosibirsk şehri Pedogojik Enstitüsü beden eğitim hocası, bebek ve okul öncesi yüzme eğitmeni. Moskova Rejeneratif Tıp Enstitüsü bebek masaj kursu ve bebek yüzme kursuna gitmiş.  Ayrıca hamileler için suda doğuma hazırlık eğitimleri de veriyor. Ki bunlardan söz etmemek olmaz.

Mekanda bebek yüzme programı, masajlar için özel jakuziler, küvetler var.

Yaz okulu fiyatları (Haziran sonuna kadar adımı verirseniz aşağıda okuyacağınız fiyatlar üzerinden yüzde 15 indirim uygulanıyor)

Bir yaz okulu dönemi, üç hafta…

5 Tam gün 1700 TL

5 Yarım gün 1150

3 Tam gün 1200 TL

3 Yarım gün 800 TL

Branş dersleri Basketbol/ Jimnastik/ Stil yüzme

3 gün 350 TL

2 gün 250 TL

Stem atölyeleri

Haftada 2 ders 3 hafta toplam 6 ders 400 TL

Tek ders Stem Atöye 80 TL

Yukarıda bahsettiğim gibi aralardan seçebiliyorsunuz işte. Ben Ağustos ayında birkaç branş seçebilirim cimcim için. Karar tabii ki kendisinin.

Bir not: Mekandan çok fotoğraf çekemedim. Öyle bir hazırlanıyorlar ki tadilat vardı. Son halini de gidip göreceğim mutlaka. Ayrıca dört yaş ve sonrası stil yüzme için alanında deneyimli Vladimir Volkan Atakan Hoca var ki, çocuklar kendisine bayılıyormuş.

 

Baby Swimming ve Baby Spa için ise ayrı bir özel promosyon olacak. Bunun için de kendileriyle iletişime geçmeniz en doğrusu…

 

İletişim için:

Tel: 0 216 646 42 46

Adres: Karaman Çiftlik Yolu Atilla İlhan Caddesi Efe Sokak No:8 Ataşehir – İstanbul

E-posta: info@minicimsporakademi.com

www.minicimsporakademi.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı