Alışveriş Biz

Ekohane, bütün organik ürünler birarada

 

Beni tanıyanlar çok iyi bilirler ki, uzun zamandır internetten alışveriş yapıyorum. Hatta 2001 yılında başladım diyebilirim. “Güvenli değil” diyenlerin aksine, online alışveriş sitelerinde iş tecrübelerim olduğu için içim daha rahat. Ne kadar güvenli olduğunu biliyorum. Alışveriş sırasında en ufak bir şüphe duymuyorum.

Hem kendime, hem Irmak’a her şeyi online almaya çalışıyorum. Örneğin en son indirimli alışveriş sitelerinden birinden sandalet aldım ikimize. Bugüne kadar hiç beden sıkıntısı da yaşamadım. Nasıl beceriyorum bilmiyorum ama her seferinde tutturuyorum. Hem de her markanın bedeni farklı olmasına rağmen. Mağaza gezmeyi, özellikle AVM’leri sevmediğimden benim hayatımı kurtarıyor bu siteler. Yakın zamanda bir arkadaşımın tavsiyesiyle yeni bir adres keşfettim: www.ekohane.com. O, “organik” için kullanılıyor. Siteye güya bakmak için girmiştim, tabii ki alışveriş yaparak çıktım. J (bu da bendeki bir hastalık olsa gerek) Haziran ayına kadar kargonun bedava olması da beni cezbeden nedenlerden biriydi itiraf etmek gerekirse.
“o-bebek” için “aile boyu organik” dersem yanlış olmaz. Evin tüm fertleri için A’dan Z’ye aklınıza gelen her şeyi bulmak mümkün. Anne, baba ve çocuk ürünleri ayrı başlıklarda toplanmış. Bunun yanı sıra seyahat, güzellik, ev &dekorasyon, gıda başlıkları da var. Hem giysi hem gıda ürünü bulmak, bence bir lüks ve ekohane bu lüksü bize sunuyor. Kampanyalar bölümünde ise özel indirimli ürünlere yer veriliyor. Bu ürünler yeni kampanyaya göre değişiyor. İşte bu da siteyi sürekli takip etmek için bir neden daha.
Giyimden ziyade, beni en çok sevindiren organik gıdalar oldu açıkçası. Organik yağlar ve konservelerin odluğu sayfalarda epey zaman geçirdim. Bu kadar zaman geçirince de almadan duramadım. 26 Mayıs’ta 60 yaşını bitiren annem için de organik güzellik ürünlerinden bir hediye seti oluşturdum. Ekohane.com düzenli baktığım sitelerden olacak, buna eminim.
Bu arada minik bir not: Eğer kredi kartı kullanmıyorsanız, havale ile de alışveriş yapabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı