Irmak küçükken, arabalarla oynamaya çok meraklıyken ona siyah bantlardan yol yapardım. Trafik tabelaları vardı, yollar, şehirler kurardık. Epey de oynadık öyle. Vardır Intagram’da eksi fotoğraflarımın arasında. Sonra tabii giderek vazgeçti bu oyundan. Diğerlerine başladık. Ancak görüyorum, oğlu olan arkadaşlarım yollarla oynamaya devam ediyor. Otoparklar, itfaiyeler derken, odalardaki halılar da değişiyor.

Irmak’ın sınıf arkadaşı Kuzey’den bir gün bir hediye geldi. Baktım kırmızı bant. Bir açtım, işte tam da fotoğraftaki PlayTape. Yol Bantları. Meğer arkadaşının annesi ve babasının kurdukları web sitesinde, www.kronospor.com, satışa sunuluyormuş. (Bizimkiyle fotoğraf çekemedik. Gördüğünüz, Kuzey’in odasından bir kare.)

Ben tabii durur muyum? Hemen aradım Pınar’ı. Dedim “E ama sen başka şirkette çalışmıyor musun?” Çalışıyor, ancak bir de web siteleri var. Eşi de Pınar da spora çok meraklı. O yüzden de ağırlıklı olarak spor malzemelerinin satıldığı bir site kurmuşlar. Pınar’la video çekmiştim Eskşehir’de. Burada görebilirsiniz. Rahatsızlığı nedeniyle işe ara vermişti, şimdi dönüyor. Dönmeden, yakaladım.

Neyse, sordum tabii her şeyi. İnanılmaz ürünler var. Mesela ElliptiGo. Hani bir zamanlar Facebook’ta videosu çıktığında paylaşma rekoru kıran bisiklet. Onunla sahilde dolaştığımı hayal edemiyorum. Para biriktirmem lazım. 🙂 Pınar onu kullanıyormuş mesela. Ödünç alsam bir şey demez. Denemem gerek!

PlayTape, çocukların yaratıcılığını ön plana çıkarmaya planlayan oyun bandı. Yere yapıştırıyorsun, kalıntı bırakmıyor. En fazla 2 sefer kullanılabiliyor. Blister ve rulo olarak faklı sunum şekilleri var. Web sitesinde görebilirsiniz. Tren yolu görünümlülere de bayıldım. Aslında çocuklar için harika bir hediye. Ayrıca annelere de. Çünkü yere zarar vermiyor. Daha ne olsun?

Marpo; spor salonlarına yönelik bir ekipman. Ciclotte, İtalyan tasarımı sabit bir bisiklet. Waterflex, su altı spinning bisikleti olarak geçiyor. Su altı yürüme bantları ve trombolin de var. Bunu yanı sıra çocuk ve büyükler için yüzme gözlükleri, kaya gözlüğü ve kasklar, boneler satışta. Ben sandım ki sadece oyuncak göreceğiz, sitede baktıkça kayboldum. Bakmayın yazmadığıma, onlarca spor ürünü var. En iyisi sizin incelemeniz.

Ben takıldım tabii yol bantlarına.  Fiyatları 13-20 TL arasında değişiyor. Hepsini buradan görebilirsiniz. Hatta bir sürprizimiz de var. 3 Mayıs Çarşamba saat 12.00’a kadar yazıya yorum bırakan 3 kişiye (rastgele seçilecek) hediye edelim dedik. Benden havadisler bu kadar. Siz bence hem ürünlere bakın hem de yorum bırakmayı unutmayın.

Yakında beraber başka sürprizlerimiz de olacak.

Değil mi Pınar?

72 Responses

  1. Cok güzelmiş gerçekten… Benim de 1.5 yaşında bi oğlum var arabalara çok meraklı bizim olsun isterim 😊

  2. benimde bir kizim var. Arabalari acayiip seviyor. Bantlardan yol yapildugini goruyordum ama boylesi daha guzelmis

  3. Gercekten cok keyifli bir oyuncak,yol desebli halilardan daha kullanisli en azindan kendi yolunu kendin ciziyorsun👍😉

  4. Harika görünüyor.Oğlumla hele şu 10gündür evde sürekli pist yapmak trafik yapmak hobimiz haline geldi neredeyse.Umarım şanslıyızdır. :))

  5. Çocuklar için süper hediye ve evde güzel bi aktivite, teşekkürler tavsiye için 😍

  6. Biz de koli bantlarıyla yapardık bir zamanlar (yaş 4.5, bizim zamanımızda diyebiliyorum artık ben de🤘🏻)

  7. Merhaba. Katılımınızın için teşekkür ederim. Arkadaşım, Play Tape göndereceği 3 kişi ile iletişime geçecek. Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.