Biz Cimcirik & Ben

Ubeybi ile geç de olsa tanıştım

Biz Irmak’a bundan üç yıl önce bir yükseltici minder almıştık. Daha sonra, boyu uzayınca verdim kuzenime.

Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Bizim masa değişince, 4 santim daha yükseldi. Bizim için önemli bir fark değil de Irmak zorlanmaya başladı. Ben de yükseltici minder ararken Google’da ubeybi ile karşılaştım. Yanında kalemlik olduğunu görünce de aldım. Hiç sevmem ya böyle renkli ve değişik şeyleri (!): :)))) Fiyatı 40 TL. Hatta bir de emniyet kemer koruyucu aldım. (20 TL.) O konuya da takığım. Oto koltuğunda sorun yok, boyu uzadığı için oto koltuksuz da gidebiliyor fakat kemer boynuna denk geliyor, ben de başka bir tişört sarıyorum, öyle götüremiyorum. E şimdi tatile gidiyoruz. Orada arabayla gezeceğiz. Oto koltuğu vardır tabii ki ancak yoksa diye yanıma bunları da alacağım. Nasıl olsa taşımak sorun olmayacak.

IMG_5172

Neyse, bunları almışken siteyi inceledim. Öyle tatlı ürünler var ki. Emzirme örtüleri, puset minderleri, battaniyeler, fularlar… Aslında kısa süre önceye kadar puset minderi varmış. Daha sonra ürün gamını genişletmişler. Web sitesinde satış var, onun dışında E-bebek ve Joker’de de satılıyor. Sengin Battan ve Nurgül Aktekin çok eski arkadaşlar. (Hatta dünya küçük, Nurgül Hanım arkadaşım Nil’in kuzeni imiş. Konuşurken anladık. Hepimiz birbirimizi tanıyor çıkacağız yakında…) 2012 yılında da Ubeybi’yi kurmaya karar vermişler. Puset minderi ile başlayan yolculuk şimdi hızla devam ediyor. Puset minderi piyasadaki markaların yüzde 80’i ile uyumlu imiş. Bazı araba koltuklarına dahi oluyor.

Ben bir de yolculuk için ince battaniye aldım, ne de olsa uçak serin olacak. Rahat uyuması için de kafa koruyucu yastık deneyeceğim. Yani aslında yolculuk için tüm hazırlıklar tamam. Bir de ben sakin olursam oldu bu iş demektir.

UBeybi’ye gelince bir bakın derim. “Beybi” dönemini çoktan geride bırakmış, 6.5 yaşına yaklaşan bir çocuk annesi olarak hâlâ bir şeyler aldıysam, bence siz de bulabilirsiniz. Sipariş verirken de benden adres kısmına benden duyduğunuzu yazarsanız, hatta sadece “manyakanne” yazarsanız, bir de sonradan sengin@ubeybi.com ya da nurgul@ubeybi.com adreslerine e-posta atarsanız belki bir sürpriz gelir. 🙂 Bu arada siteden havale ile alışveriş yapılıyor. Facebook sayfasına buradan, Instagram’a ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bu arada ben nasıl mıyım? Hmmsss. Hazırlık yaparken süper, yazı yazarken daha süper, orayı düşününce de iyiyim. Uçak aklıma gelince hafiften bir korku gelse de, bu konuda çok emek vermiş biri olarak sakin kalacağıma söz verdim. göreceğiz. Artık önümüzdeki bir ay içinde aynı zaman diliminden son yazı olsa gerek. Bundan sonra yedi saat geriden bildireceğim.

 

 

 

2 Yorum
  1. Aslıhan 8 sene ago
    Reply

    Teşekkürler simdidentify hayırlı yolculuklar

  2. Anne Kalbim 8 sene ago
    Reply

    Eminim ki güzel, rahat ve eğlenceli bir yolculuk yapacaksınız. Hayırlı yollar olsun…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Devamı

post-image
Biz

Çok içimden geldi…

Yıl 1999, 21 yaşındayım. Sabah Gazetesi’nin Bayan Sabah ekinde köşe yazıyorum. Sunulan fırsata bakar mısınız? (Gerçi herkese sunulmuyordu, kendimi de ezmeyeyim şimdi burada…) Aylarca...
devamı