Biz ve oyun. Öyle çok oyun yazım var ki, buraya hangisinin bağlantısını vereceğimi şaşırdım. En iyisi sizin de “oyun” yazarak aramanız.

Şimdi uzun yol oyunlarından söz etmek istiyorum. Ancak trende ya da uçakta değil, arabada. Önümüzde masa yokken iyice kısıtlandığımız için. Ya da bana öyle oluyor, sadece ben öyle hissediyorum. Hem zaten arada bir böyle “hiçbir şeysiz” oynamak da iyi geliyor.

Biz 7 yaş itibarıyla en çok bunları oynuyoruz.

 

Hani hazır yaz geliyor, önümüzde 19 Mayıs tatili de var. Oyunlar her zaman lazım olur. Uçakta, otobüste ya da trende masa varken kutu oyunları süper gidiyor da, işte biz de arabada en çok yazdıklarımı seviyoruz.

Siz neler oynuyorsunuz? Önerileriniz var mı?

Not: Diğer oyunlarımızı Instagram hesabımda sıkça paylaşıyorum. Hem profilimde hem Story bölümünde. Oradan da bakabilirsiniz. Hepsini yazamamış olabilirim. Bloga düzenli koyamıyorum ama orada aksatmıyorum)

 

(Bir açıklama:  Fotoğrafı çekerken araba hareket halinde değildi. O yüzden kemerler takılı değil… Yoksa 1 metre bile gitmeyiz öyle. Bu konuda sertim, yanlış anlaşılmasın diye eklemek istedim.)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.