Biz Cimcirik & Ben

Yine kızımla baş başayız…

Sevgili koca, bu Cuma yine balığa gidiyor. Aslında yılda iki kere giderdi de bu yıl üçledi. Seviyorum onun bu hobisini. O gittiği zaman biz de cimcirikle kız kıza takılıyoruz. Madem baş başayız hafta sonu ne yapsak diye düşünürken bu haberi görmem bana ilaç oldu J
Siz de bir bakın derim…
Kozzy Çocuk Kulübü’nün organizasyonuna bayıldım! Etkinlikler 11 Ekim Cumartesi günü başlıyor ve Ekim boyunca Cumartesi ve Pazar günleri 15.00-17.00 saatleri arasında devam ediyor.
Hem de Irmk’ın en sevdiği etkinlikler var: Tişört ve hamur boyama. Ayrıca Maskeli Balo ve Balon Kukla Show ile de çok eğlenecekler.
12 Ekim Pazar günkü Dev Bubble Show ve 19 Ekim’deki Eğlencebaz Show da sadece çocukları değil bizi de eğlendireceğe benziyor. Kendi adıma konuşayım, gidersem ilgiyle izlerim. Bu arada etkinliklerin ücretsiz olduğunu da belirteyim.
Daha önce Kozzy’ye tiyatroya gidiyorduk. Artık etkinliklere de katılabiliriz. Saat aralığına da bayıldım ayrıca.
Şimdi oturup hafta sonu yapmamız gerekenleri bir listelemem lazım. Göz doktoruna da götürmek istiyorum cimciriği. Bir de ziyaret etmek istediğimiz, çok özlediğimiz bir aile dostumuz var. Sabah üst üste hapşıran Irmak nezle olmasın da, hafta sonu anne kız gezmeleri yapalım…

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı