Biz Oyuncak & Aktivite Pakolino

Biz yine Pakolino ile çok eğlendik

Kar tatili iyiydi hoştu da sonlarına doğru oynayacak oyun bulamadık. Evdeki kutu oyunlarını 5’er kez oynayınca, gözümüz yolda kaldı.

Pakolino Şubat kutusu kara takıldı, kargo firmasının şubesinde bekledi. Neyse ki bu hafta sonu geldi. Hayır enteresan, alışmış çocuk bekliyor. 🙂 Her zaman kutudan çıkan 3 aktiviteyi de hemen yaparız, bu kez değişiklik oldu, iki güne yaydık. Çünkü öyle de olması gerekiyordu, aceleye getirmeden, oynaya oynaya… Yani bence siz de öyle yapın.

IMG_1633

İlk paketten çıkan “Gezginin Dünyası” öyle “hadi yaptık şimdi diğerine geçelim” dedirten cinsten değil. Yaptık ve yarım saate yakın oynadık. Hem dünyanın sayılı güzelliklerini görüyor hem kıtaları öğreniyor. Bir de okuma yazma bildiği için kartlardan bana soru sormak çok hoşuna gitti. Onla çok oynayınca kaldı diğerleri sonraya.

IMG_1552

IMG_1556

IMG_1588

Bir de bir ilk yaşadık. İkinci paketteki “Dokuma Tezgahı”nda resmen kapıştık. 🙂 Hatta kuzenim de devreye girdi. Normalde dikiş ve türevi etkinlikleri sevmeyen Irmak, kendi yapmak istedi. Benim de nasıl canım yapmak istediyse, “her zamanki gibi sen yap” diyecek sandım, heveslendim. Bırakmadı. Neyse bir ara bıraktı da biz devraldık. Son dokunuşları da kendi yaptı. Minişlerine halı olacakmışmış . 🙂

“Çin Feneri”nden de umutluyum. Karanlıktan hoşlanmıyor. Bu minnak evde bile korkabiliyor. Anlaştık. İçeri gitmeye korktuğu zaman yanına alacak, onunla gezecek. Yapımı da çok keyifliydi.

IMG_1632

Bu arada Pakolino etkinlik kutularının bize özel sürprizi devam ediyor. Buraya  tıkladığınızda sitede sol tarafta çıkacak “size özel fırsat” kulakçığından sürprize ulaşabilirsiniz. Sürpriz ne mi? Bir ay alana ikinci ay hediye. Yani normalde 59 TL olan kutu 39 TL ve iki ay kutu gelmiş olacak size. Alın, deneyin, oynayın, eğer istemezseniz üyeliğinizi iptal etme şansınız var ertesi ayın ödemesini yapmadan.

Kutular 3-7 yaş arası için. Ancak Şubat ayında 7 yaşını bitirecek olan cimcirik devam etmek istiyor. Ben bile büyük keyif aldığıma göre, o zaman devam edelim. İkimize de iyi geliyor…

 

2 Yorum
 1. mehtap 7 sene ago
  Reply

  Merhaba Şebnem Hanım,
  Daha önce de denemiştim pakolino kutusunu, gerçekten ilgisini çekmişti kızımın.
  Şimdi sizin indirim kodunuz ile 1+1 kutu aldım Cuma günü, bugün “dünya kaşifi”kutusu teslim edildi. Akşam eve gitmek için sabırsızlanıyorum:) Diğer kutu da hangi tema olacak onuda çok merak ediyorum.
  Teşekkürler tavsiye ve indirim kodu için.

  • ManyakAnne 7 sene ago
   Reply

   güle güle oynayınn
   biz bayıldık bu kutuya

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamı